راهنمای خرید حوله

حوله تن پوش کودک چی بخریم؟

حوله تن پوش کودک چی بخریم؟؟

کودکان معمولا از حمام کردن گریزانند. تشویق آن ها به استحمام، فرایندی دردسر ساز است. هم چنین خشک کردن بدن آن ها به همین سادگی نیست. امروزه برای این گروه سنی کوچک سال و حساس حوله هایی مناسب و به شکل لباس داریم. حوله تن پوش کودک در رنگ و طرح گوناگون موجود است.

از حوله تن پوش کودک می‌توان به عنوان یک ترغیب کننده برای استحمام کودکان استفاده نمود. آب و رطوبت بدن آن ها کامل و بدون آسیب جسمانی گرفته می‌شود. ضمن این که معمولا از پوشیدن آن ذوق زده می‌شوند. این محصول در واقع همان حوله است که به صورت لباسی قابل پوشیدن طراحی شده است. اما خیلی ها می‌گویند حوله تن پوش کودک چه بخریم؟؟؟ خرید حوله مناسب در کنار گزینش یک مارک خوب، دارای ابهاماتی است. در ادامه مطلب این ابهامات رفع می‌شود.

حوله تن پوش کودک

کودکان مانند هر فرد دیگری بعد از حمام کردن نیازمند خشک کردن پوست بدن و موی سر هستند. ادامه دار بودن این رطوبت، بیماری های پوستی، عفونی و سرماخوردگی را ممکن می‌کند. حوله های ساده و لباسی دو نوع مناسب برای این کار هستند. اگر برای کودکان از یک نمونه پوشیدنی استفاده کنید، خیلی بهتر است. کودکان از نظر سنی و به تبع خصوصیات جسمانی در دوره حساسی قرار دارند. بنابراین این محصول ضمن داشتن سایز مناسب، نباید واکنش خطرناکی مانند آلرژی، با پوست بدهد. بنابراین انتخاب یک نمونه دارای کیفیت بالا از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا در کنار بهداشت فردی باید سلامت جسمانی او را هم در نظر بگیریم.

ویژگی های حوله تن پوش کودک

حوله تن پوش، پالتویی یا لباسی کودک از نقطه نظر هایی با نمونه بزرگسال فرق دارد. این که حوله تن پوش کودک چه بخریم در گرو یک سری ویژگی ها و فاکتورهایی است. البته این ویژگی ها را از یک برند خوب تولید کننده بخواهید. این خصلت های ساختاری و ویژگی ها شامل موارد زیر می‌باشد:

جنس الیاف این حوله

الیاف حوله تن پوش کودک باید چند خصلت داشته باشد. اولا نرم و لطیف بوده و سبب حساسیت یا خراش پوستی نشود. دوما توان جذب آب خوبی داشته باشد. سوما کیفیت ساختاری داشته و از الیاف رشته بلند تولید شده باشد. در این صورت پرز نداده و ماندگار است. الیافی چون پنبه، پلی استر، ابریشم، بامبو و میکروفایبر برای این گروه مناسب است. البته نمونه های تقلبی این الیاف نیز موجود است. به دنبال نمونه اصل آن باشید که دارای کیفیت است.

در ویژگی های الیاف توجه کنید که برای پوست کودک حساسیت زا نباشد. عملکرد اصلی یک حوله آب گیری است. این مورد در برخی نمونه ها بیشتر و در برخی کم تر است. موضوعی مرتبط با نوع و بافت الیاف است. یادتان باشد هر چه این محصول نرمی و لطافت بیشتری داشته باشد بهتراست. زیرا برای کودکان اشتیاق و ذوق بیشتری برای پوشیدن به همراه خواهد داشت.

سایز حوله تن پوش کودک

کودکان در سایز قد با هم فرق دارند. به همین دلیل تنوع سایز حوله تن پوش کودک متنوع تر از بزرگسالان است. کودک در حال رشد بوده و به طور مداوم اندازه قد آن ها تغییر و تحول می‌یابد. برای محدوده سنی 5 تا ۷ سال از محصولی با سایز 70 استفاده می‌شود. کودک در محدوده سنی 7 تا 9 سال می‌تواند از سایز 80 استفاده کند. اما از 9 تا 11 سال معمولا با سایز 90 تطابق دارند. اندازه آن باید با قد کودکان هم خوانی داشته باشد. به خصوص این که او نمی‌تواند مانند یک بزرگسال با آرامش و حوصله کارهایش را انجام دهد. پر انرژی است و دارای جنب و جوش زیادی است. پس نباید در دست و پایش گیر کند.

حوله تن پوش کودک چی بخریم؟؟

رنگ و طرح این حوله

حوله کودک را معمولا به شکلی می‌سازند که برای او جذاب و دوست داشتنی باشد. استفاده از رنگ بندی کودکانه و شخصیت های مورد علاقه در این زمینه مشهود است. حتی گاهی کلاه آن را همراه با گوش می‌سازند. حوله‌ای به شکل خرگوش، موش، گربه و بره برای آن ها جلب توجه می‌کند. طرح های کودکانه در جهت معطوف کردن نظر این کوچک سالان است. تا با ذوق آن را بپوشند و از استحمام خود لذت ببرند. تنوع رنگ و طرح برای این نمونه محصولات بسیار بالاست. هر برندی این تنوع را در تولید خود به کار می‌بندد. زیرا می‌داند می‌تواند برای کودکان مختلف و درخواست های گوناگون شان جواب گو باشد.

انواع مارک حوله تن پوش کودک

  • برق لامع

برق لامع برندی معتبر و جهانی است که یک تولید کننده ایرانی حوله تن پوش کودک است. انواع آن را با کیفیتی مشابه نمونه های جهانی عرضه می‌کند. از الیاف اصل و با کمک دستگاه های پیشرفته، نمونه‌ای به دور از نقص خلق کرده است. این برند هم چنان در حال پیشرفت محصولاتش است.

  • ماندگار

ماندگار برندی است که حوله های تن پوش کودک پنبه‌ای تولید می‌کند. کلاه را برای محصولات خود طراحی نموده است.

  • پود ایران

پود ایران برندی موفق با انواع طرح های پر طرفدار است. در بین نمونه های تولیدی آن به چندین مدل پر طرفدار می‌رسید. وزن سبک، نرمی مطلوب و قابلیت شست شو، چند ویژگی آن هاست.

حوله تن پوش کودک چی بخریم؟؟

  • گلبافت

حوله گلبافت نیز از مارک های معتبر ایرانی است. نرمی خاص و بافت حوله‌ای آن ها زبانزد است. حوله های لباسی در سایز های گوناگون حتی برای کودکان ارائه می‌شود.

  • حوله های ترک

حوله های ترک بازار را نادیده نگیرید. الیاف و حوله های ترک در جایگاه کیفیتی عالی قرار دارند. هر چند قیمت بالایی به خود اختصاص می‌دهند. اما اگر بتوانید هزینه کنید ارزش خریدن دارند. البته مارک های ایرانی با کیفیت مشابه و قیمت پایین را در اولویت قرار دهید. ضمن این که به سمت نمونه های ضمانت شده بروید.

  • زرین ساب

زرین ساب دیگر تولید کننده داخلی حوله است که به شکلی خودکفا عمل می‌کند. استانداردهای جهانی و به روز را در تولید پیاده می‌کند. پخش داخلی حوله در تمامی شهرها و صادرات آن ها را انجام می‌دهد. یکی از تولید کنندگان پر آوازه حوله تن پوش کودک است. می‌توان به آن اعتماد کرد.

کلام آخر

قرار است برای کودک خود حوله‌ای مناسب بگیرید. خب حالا حوله تن پوش کودک چی بخریم؟؟ نسبت به گروه های سنی بالاتر، کودکان حساسیت بالایی دارند. استحمام یکی از نکات بهداشتی جهت حفظ سلامت جسمانی آن هاست. حوله های لباسی در کنار سایر موارد، یکی از ملزومات پس از استحمام می‌باشد. این ملزوم و وسیله بهداشتی برای کودک، وسیله‌ای شخصی است. پس در انتخاب آن برای او، طبق ویژگی های گفته شده عمل کنید. یعنی در کنار جنس و کیفیت، سایز قد و سلیقه او را مبنا قرار دهید. در کنار کارآمد بودن، بایستی ذوق استفاده را در دل کودک برانگیزد. برندهای معرفی شده تعدادی از تولید کنندگانی است که می‌توانید نمونه با کیفیتی را از آن ها بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.