راهنمای خرید حوله

بهترین حوله روبدوشامبور زنانه و دخترانه

بهترین حوله روبدوشامبور زنانه و دخترانه

حمام کردن و رفتن به استخر، سبب خیسی و رطوبت تمام بدن می‌شود. برای گرفتن آب بدن و جلوگیری از سرما، حوله روبدوشامبور گزینه مناسبی است. رطوبت بدن را گرفته و پوست را خشک می‌کند. آیا حوله هایی که به شکل لباس یا مانتو طراحی شده است را دیدید؟؟ خانم ها این نمونه را بیشتر از سایر محصولات رطوبت گیر می‌پسندند. زیرا آن را پوشیده و تا زمان خشکی بدن می‌توانند بدون مشکل آن را بر تن داشته باشند.  حتی همراه با آن هر کاری بخواهند قادر به انجام آن هستند. البته انتخاب و خرید نمونه‌ای فاقد آسیب و دارای کیفیت مهم است. آیا تولید کنندگان این گروه از محصولات را می‌شناسید؟ برای خانم ها، یک حوله تن پوش یا حوله روبدوشامبور مناسب بایستی چه ویژگی هایی داشته باشد؟ در واقع، بهترین حوله روبدوشامبور زنانه و دخترانه کدام است؟

حوله روبدوشامبور

شاید خیلی ها ندانند حوله روبدوشامبور چیست؟ این کلمه به معنای لباس خواب یا جبه اتاق خواب می‌باشد. در واقع به تن پوشی اطلاق شده که روی لباس خواب پوشیده می‌شود. به طور حتم، این نوع حوله را با نام های دیگر آن شنیده اید. حوله پالتویی، مانتویی، لباسی، تن پوش و پانجو نام های دیگر آن هستند. خیلی جالب است که حوله حمامی شما دارای آستین باشد و بتوانید آن را بپوشید. خانم ها نسبت به آقایان جثه ظریف تری دارند. به همین دلیل، تولید کنندگان، سایز و ابعاد ظریف تری برای حوله آن ها در نظر می‌گیرند. ضمن این که طرح و رنگ این محصول برای خانم ها با آقایان تفاوت دارد. به طور کلی روحیات آن ها با هم فرق می‌کند.

ویژگی های حوله روبدوشامبور

بهترین حوله روبدوشامبور زنانه و دخترانه باید یک سری ویژگی ها را داشته باشد. وظیفه آن جذب آب و رطوبت بدن و گرما بخشی است. فراموش نکنیم که این محصول، کاملا مستقیم و بی واسطه با پوست برخورد دارد. بنابراین نباید ساختاری آسیب رسان داشته باشد. مثلا نتواند خراشی روی پوست بدهد و یا حساسیت ایجاد نماید. در این جا، ویژگی های آن بیان می‌شود. بهترین نمونه، ترکیبی متعادل و مناسب از این ویژگی هاست.

جنس حوله

بیاید یک بار دیگر تاکید کنیم که حوله ها وظیفه آب گیری را بر عهده دارند. یک حوله روبدوشامبور زنانه باید بتواند آب زیادی به خود بگیرد. زیرا بعد از استحمام، میزان آب زیادی بر پوست باقی می‌ماند. پس جنس آن از مهم ترین خصلت هایش می‌باشد. پنبه، پشم، میکروفایبر، پلی استر، بامبو و… از جمله الیاف مورد نظر است. پنبه نرمی و لطافت داشته و قادر به رطوبت گیری بسیار زیادی است. بامبو نمونه‌ای گیاهی و جاذب رطوبت بوده که با پوست سازگار است. پلی استر نمونه‌ای مصنوعی بوده که با پنبه ترکیب موثری را خلق می‌کند. هر کدام از این الیاف دارای خصلت خاصی هستند. ولی به طور کلی، جنس این محصول باید چند ویژگی اساسی و اصلی را داشته بلشد:

  • نرم، لطیف و بدون خشونت سطحی باشد. پوست خانم ها بسیار حساس و آسیب پذیر است.
  • قدرت جذب آب در آن بالا باشد.
  • با کیفیت باشد، پرز ندهد و دوام کافی داشته باشد.
  • ضد حساسیت و ضد آلرژی باشد.

بهترین حوله روبدوشامبور زنانه و دخترانه

سایز حوله حمامی بانوان

اندازه حوله روبدوشامبور زنانه و دخترانه باید استاندارد و مناسب باشد. بزرگی یا کوچکی آن آزار دهنده است. اگر خیلی بزرگ باشد باعث القای حس شلختگی شده و دست و پاگیر است. کوچک بودن آن هم از خشکی کامل و گرما بخشی به پوست ممانعت می‌کند. سر شانه خانم ها نسبت به آقایان کوچک تر و ظریف تر است. این نکته در طراحی باید مورد توجه قرار گیرد. معمولا قد حوله لباسی بالای زانو، روی زانو و تا ساق پاست. انتخاب یک نمونه مناسب به سایز قد، سر شانه و سلیقه خانم ها بر می‌گردد.

نوع حوله

امروزه انواع حوله روبدوشامبور زنانه و دخترانه طراحی می‌شود. یکی در کنار داشتن آستین کلاه هم دارد. بنابراین آب و رطوبت موها در این جا نیز راهکاری مناسب برای خشک شدن دارد. یکی دارای دکمه است اما دیگری در ناحیه کمر، کمربند دارد. یکی جیب داشته در عین حال که دیگری فاقد آن است. عده‌ای به صورت دکلته و برای برخی بند قرار داده اند. این موارد بر حسب سلیقه فرد، میزان بودجه و کیفیت کالا انتخاب می‌شود.

وزن حوله

حوله ها با داشتن سایز و طرح یکسان می‌توانند وزن متفاوتی داشته باشند. آیا بهترین حوله روبدوشامبور زنانه و دخترانه وزن بالایی دارد؟ وزن زیاد به معنای تراکم بالا و بافت منسجم است. با این درجه از انسجام، پرزهای حوله بیشتر و متراکم تر خواهند شد. پس بایستی منتظر یک نمونه با نرمی زیادتری باشید. تراکم بیشتر به معنای قدرت آب گیری بیشتر است. اما توجه کنید که دیرتر نیز خشک می‌شود. نمونه سبک برای فصول گرم و نمونه سنگین برای روزهای سرد سال مناسب است. این موضوع نیز سلیقه خانم ها را درگیر می‌کند.

قیمت حوله روبدوشامبور زنانه و دخترانه

حوله روبدوشامبر زنانه و دخترانه بایستی از محدوده قیمتی مناسبی برخوردار باشد. البته قیمت پایین به معنای بی کیفیت بودن آن نیست. بلکه می‌توان به جای خرید آن از فروشگاه به مرکز تولیدی بروید. تولید کنندگان به قیمت تولیدی آن را به فروش می‌رسانند. معمولا تولید کنندگان معتبر، پایگاه های اینترنتی فروش دارند. بنابراین حتی نیازی به مراجعه حضوری نیست. امکان خرید اینترنتی و از راه دور فراهم شده است.

بهترین حوله روبدوشامبور زنانه و دخترانه

بهترین برند حوله روبدوشامبور زنانه و دخترانه

برندهای مختلفی حوله روبدوشامبر زنانه و دخترانه تولید می‌کنند. برخی سابقه طولانی داشته و برخی تازه کارند. داشتن کیفیت ساخت یک چنین محصولی از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. می‌توانید به سمت برندی بروید که کیفیت اثبات شده‌ای دارد. برخی از این تولید کننده های موفق، با سابقه و دارای کیفیت شامل موارد زیر هستند.

  • برق لامع: این تولید کننده دارای سابقه و فعالیت ممتدی است. کیفیت و درجه مرغوبیت نمونه های تولیدی آن بالاست. تا جایی که به صادرات محصولات خود نیز می‌پردازد. در داخل و خارج کشور طرفداران زیادی دارد. بهترین حوله روبدوشامبور زنانه و دخترانه را می‌توانید در این جا بیابید.
  • زرین ساب : زرین ساب تولید کننده انواع حوله به خصوص ربدوشامبور زنانه و دخترانه است. توزیع کننده حوله هایی با کیفیت در داخل کشور و صادر کننده به خارج کشور است.
  • گلبافت : برندی معروف و نام آشنا در زمینه تولید این نمونه است. نرمی و لطافت قابل لمس محصولاتش آن را در ذهن مخاطب زنده می‌کند.

کلام آخر

زنان و دختران در انتخاب حوله روبدوشامبور برای خود وسواس بیشتری به خرج می‌دهند. در نظر آن ها ظاهر و رنگ و لعاب ظاهری بسیار مهم جلوه می‌کند. در این مطلب در اتاق من، ویژگی های یک نمونه مناسب برای این گروه از افراد مورد بررسی قرار گرفت. همه فاکتورها در کنار هم به یک نمونه مطلوب ختم می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.