راهنمای خرید سرویس خواب

5 دلیل برای اینکه باکس بخریم

خرید باکس

باکس یکی از نمونه تحت خواب های مدرن و البته شیک و شکیل می باشد. برخی هستند که گوششان برای اولین بار این کلمه را شنیده است. تکنولوژی و فناوری ، دلایل زیادی برای تولید این نمونه از محصولات دارد. یکی از مهم ترین آن ها کوچک شدن فضای خانه ها و به تبع اتاق خواب ها می باشد. این نیاز ، طراحان را به سمت طراحی و تولید تخت هایی جعبه مانند هدایت نمود. این محصول جدید معایب نمونه قدیمی خود را می پوشاند. ضمن این که کاربرد فراتری نسبت به آن دارد. دلایل زیادی برای ارجحیت آن بر مدل قدیمی وجود دارد. در این مقاله از اتاق من ۵ دلیل برای خرید باکس ، به شما گفته می شود. اگر با این نمونه و مزایای آن آشنا نیستید با ما همراه باشید.

باکس چیست ؟؟؟

باکس در واقع نوعی تخت بوده که درون آن یک کمد مخفی جاسازی شده است. پوشش این محصول پارچه ای از چرم،  ژاگارد و یا مخمل است. وسیله ای  که هم تشک شما روی آن پهن شده و محلی برای خواب و استراحت است. هم چنین در دل خود فضایی برای قرار گیری وسایل و لوازم مختلف دارد. از زواید تخت خواب ها تنها ممکن است مجهز به تاج بالایی تخت باشد. وگرنه تمام زواید، لوازم اضافی و تجملی آن ها در این نمونه حذف شده است. نمونه ای ساده ،  زیبا و مناسب خواب می باشد. در نمونه های ساده، جک دار و بدون جک  ، تاج دار و بدون تاج موجودند. پایه های این محصول را می توانید بر حسب سلیقه و بودجه خود انتخاب نمایید.  برای تصور این محصول، کافیست فکر کنید دو تشک را روی هم قرار داده اید.

1.    تخت خواب مدرن و کاربردی

اولین دلیل برای خرید باکس ، به زیبایی ظاهری آن در عین داشتن سادگی ، مرتبط است. این عنصر برای ایجاد دکوراسیون مدرن و کلاسیک نمونه ای مطلوب به نظر می رسد. با خرید این محصول علاوه بر بستر خواب یک کمد بزرگ نیز خواهید داشت. می توانید ملزومات خواب همانند بالش و ملحفه ها را درون آن قرار دهید. کاری ساده که به رفع شلوغی محیط بسیار کمک می کند. به خصوص در خانه های امروزی که فضاها کوچک و شلوغی بیشتر شده است. در طراحی آن خلاقیت به کار گرفته شده است. در حقیقت یک فضای بلا استفاده ، مورد استفاده سودمند قرار می گیرد. اگر قصد عوض کردن دکور اتاق خواب خود را دارید نمونه مناسبی می باشد.  در هتل ها و مسافر خانه ها از این نمونه زیاد استفاده می شوند.

2.    دوام باکس خواب

عده ای می گویند دوام و ماندگاری باکس خواب بیشتر از تخت خواب است. آیا این حرف صحت دارد ؟؟ اگر صحت دارد چه دلایلی برای این اتفاق وجود دارد. تخت خواب یک کفی ساده همراه با پایه و زوائد اطراف می باشد. به طور حتم ساختار جعبه مانند آن از یک کفی ساده دوام بیشتری دارد. ضمن این که این جعبه توسط پارچه ، به زیبایی و هنرمندانه پوشش داده شده است. بنابراین امکان نفوذ گرد و خاک به درون آن وجود ندارد. آب و رطوبت نیز امکان ورود به این ساختار را ندارد. این عدم نفوذ باعث افزایش دوام و طول عمر آن شده است. افراد وسائل با طول عمر بالا را بیشتر می پسندند. در واقع دومین دلیل برای این که باکس بخریم ، دوام آن است. بنابراین محصولی خواهید داشت که تا مدت ها می توانید از وجود آن بهره ببرید.

3.    قیمت خرید باکس خواب

یکی از فاکتورهایی که در کنار کیفیت برای عموم مردم مهم است ، قیمت و هزینه خرید می باشد. سومین دلیل برای این که باکس بخریم ، قیمت مناسب آن می باشد. این محصول از متریال ساده و هم چنین کمتری برای ساخت بهره برده است. این نمونه نسبت به تخت خواب های قدیمی از هزینه خرید کمتری نیز برخوردار است. این دلیل برای بسیاری ، انگیزه خرید آن را بالا برده است. حالا بیاید این دلیل را با دلیل قبل تلفیق کنیم. محصولی با دوام و ماندگار داریم. اتفاقا این نمونه بودجه کمتری را برای خرید می طلبد. پس مشخص است که کاملا به صرفه عمل خواهید کرد. با بودجه کم تا مدت های طولانی نیاز به یک خرید دیگر نخواهید داشت. پس هر چه زودتر دست به کار شوید و یک نمونه از آن را برای خود تهیه نمایید. سومین دلیل

4.    حمل و نقل باکس خواب

چهارمین دلیل برای خرید باکس ، حمل و نقل به نسبت آسان آن است. این جعبه خواب و تخت خواب های قدیمی را در کنار هم بگذارید ، تفاوت حجم واضحی دارند. این بسترهای جعبه مانند سایزی جمع و جورتر دارند. فضای کمتری را نیز به خود اختصاص می دهند. سبکی در کنار استحکام ساختاری دارند. نسبت به نمونه های قدیمی راحت تر جابجا می شوند چون از وزن کم تری برخوردارند. بنابراین اگر قصد حمل و نقل دارید این مدل ها را راحت تر می شود حمل نمود. جابجایی آن ها کاری ساده تر هم می باشد. تحت خواب ها را برای جابجایی باید از هم باز کنید. بعد از قرار گیری در محل مورد نظر، دوباره آن ها به هم مونتاژ می شوند.  اما این نمونه نیازی به جداسازی قطعات و سپس مونتاژ ندارد. بلکه تمامی اجزای آن به هم متصل هستند. یعنی آن را به صورت آماده از فروشنده تحویل خواهید گرفت.

5.    نداشتن سر و صدا

یکی از مشکلات تخت خواب ها داشتن سر و صدا و جیر جیر کردن است. این مشکل ممکن است بعد از مدتی بروز پیدا کند. زیرا این محصول به هم پیچ و مهره شده اند. یک تکه نبودن آن ها و امکان آسیب ، این مشکل را ایجاد می کند. سر و صدا در هنگام خواب ، آرامش و راحتی خواب را بر هم می زند. کیفیت استراحت فرد تا حد زیادی افت می کند. اما باکس ها با همچین مشکلی روبرو نیستند. بنابراین شاهد جیر جیر کردن آن ها نخواهید بود. خوابی آرام و به دور از سر و صدا خواهید داشت. این موضوع یکی دیگر از دلایل خرید باکس می باشد.

جمع بندی

اگر قرار باشد برای خود بستر خواب تهیه کنید چه می کنید ؟؟ از بین تخت خواب و باکس خواب کدام یک را انتخاب می نمایید ؟؟ شاید این موضوع و انتخاب یک گزینه سخت باشد. در این مطلب از اتاق من 5 نکته برای خرید باکس مطرح شد. این نکات در واقع به نوعی مزایای این خرید ر واشکافی کردند. به طور کلی این محصول به زیبایی در دل اتاق خواب شما می نشیند. با قیمت به نسبت کم تری نسبت به تخت خریداری می گردد. عمر، دوام و استحکام کافی دارد. به دلیل سبکی و سادگی به راحتی حمل و جابجا می شود. ضمن این که شاهد بلند شدن سر و صدا از بستر خواب خود نخواهید بود. همه این نکات به شما می گوید که خرید این محصول عاقلانه خواهد بود. البته یادتان باشد که حتما یک نمونه با کیفیت و اصل تهیه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.