راهنمای خرید تشک

بهترین تشک پارمیس طبی کدام است؟

کدام تشک پارمیس طبی میباشد ؟

تشک‌های طبی در کنار خواب راحت، به خواص درمانی نیز مجهز هستند. این گروه از محصولات، دارای ساختاری خاص بوده و بستری مناسب برای استراحت می‌باشند. این موضوع به حدی مهم است که تولیدکنندگان، انواع مختلف آن ها را طراحی کرده‌اند. اگر در بین محصولات خواب پارمیس دقت کنید، انواع آن ها را خواهید یافت. برخی کاملا طبی بوده و برخی دیگر ترکیبی از فنر و اسفنج با عنوان طبی فنری هستند. اما کدام تشک پارمیس طبی می‌باشد؟ در این جا به معرفی و بیان انواع آن ها و خصوصیات ساختاری شان پرداخته می‌شود.

تشک پارمیس طبی

یک تشک پارمیس طبی صرف نظر از ساختار خود، دارای ویژگی های مشخصی می‌باشد.

 • اولین و مهم‌ترین ویژگی آن، داشتن سطحی با توان پشتیبانی از بدن است. این حمایت و پشتیبانی، به معنای ایجاد وضعیت صحیح جسمانی است. بدین معنی، که بدن در حین دراز کشیدن و استراحت، وضعیتی صحیح به خود می‌گیرد. کمک به داشتن آناتومی صحیح بدنی، خود مهم‌ترین خصلت این محصولات است.
 • این سطح اجازه اعمال فشار بر جسم فرد خواب را نمی‌دهد. پس قادر به کنترل وزن او نیز می‌باشد. پخش متعادل و متوزان وزن بر روی سطح بستر، در این اتفاق دخیل می‌باشد. بنابراین خوابی سبک و راحت صورت می‌گیرد.
 • سطح بستر تشک پارمیس طبی از بروز دردهای بدنی ممانعت می‌کند. ضمن این که در روند بهبودی دردهای موجود نیز موثر است. پیشگیری و درمان دردهایی چون کمر درد به واسطه آن ها امکان پذیر است. درد های ناحیه کمر و گردن در این حیطه می‌گنجد.
 • سطح این گروه، از نظر سفتی و سختی باید در حد متعادلی باشد. به عبارتی دیگر باید با وزن فرد خواب هم خوانی داشته باشد. معمولا درجه سختی سفت و نسبتا سفت دارند. به تناسب وزن خود و سطح بستر حتما توجه نمایید.

معرفی تشک پارمیس طبی

تنوع محصولات تولیدی تشک پارمیس زیاد است. اما هر کدام از آن ها دارای ساختار و خواص منحصر به فردی می‌باشند. در این جا به معرفی تشک پارمیس طبی پرداخته می‌شود.

 • اولین گروه از این محصولات با نام کاملا طبی شناخته می‌شوند. بدین معنی که در کنار فقدان فنر از درجه سختی بالایی برخوردارند. متخصصان و پزشکان، معمولا این گروه تمام طبی را به بیماران خود پیشنهاد می‌نمایند.

تشک یوروتاچ پارمیس، برترین فول طبی پارمیس

 1.  مدل یوروتاج محصولی کاملا اسفنجی و تمام طبی است. ساختاری متشکل از ریباند و پلی یورتان دارد. بنابراین هیچ گونه فنر و سازه فلزی در این نمونه دیده نمی‌شود. سطحی سخت و سفت در روی آن احساس می‌شود. تشک پارمیس طبی یوروتاچ می‌تواند در کاهش و درمان دردهای بدن نقش داشته باشد. بعد از بیدار شدن، با کمر درد و درهای مشابه مواجه نمی‌شوید.

تشک پارمیس طبی سیمپل

تشک پارمیس طبی مدل سیمپل

 1. مدل سیمپل به مدل یوروتاچ شباهت زیادی دارد. هر دو، ساختار یکسان و متریال کاملا یکسانی دارند. با این تفاوت که درصد ریباند در ساختار آن کم‌تر شده و بر درصد اسفنج افزوده شده است. شاید بتوان گفت با کم شدن ریباند فشرده و متراکم، از درجه سختی آن به میزان جزیی کاسته شده است. اما خواص تشک پارمیس طبی سیمپل با مدل یورتاچ مشابه می‌باشد.

مدل مدیکال پارمیس، متشکل از پلی یورتان

 1.  یکی دیگر از محصولات این مجموعه، تشک پارمیس طبی مدیکال می‌باشد. در ساختار درونی آن دیگر خبری از ریباند نیست. ساختاری تماما متشکل از پلی یورتان دارد. در کنترل وزن و آرامش استراحت نقش بسزایی دارد. سطحی نرم‌تر و نسبتا منعطف‌تر نسبت به دو مدل قبلی دارد. اما خواص آن با دو مدل قبلی مشابه و هماهنگ می‌باشد.

تشک های طبی فنری پارمیس

 • برخی از محصولات شرکت پارمیس دارای فنر در ساختار خود هستند. در واقع ترکیبی اصولی از فنر و اسفنج در این جا به چشم می‌خورد. به نحوی که محصولی طبی و درمانی خلق شده است. این گروه دارای درجه سختی متعادل‌تری هستند. فنر کربنی و تقویت شده با کمک اسفنج، بر ماندگاری آن ها افزوده است. آنها تشک پارمیس طبی فنری می‌باشند.

تشک پارمیس طبی فنری مدل نامبر 1

 •  این محصول طبی ترکیبی از فنر بونل و اسفنج است. این دو در کنار هم به کنترل وزن کمک کرده اند. ضمن این که دارای نرمی و سختی کافی برای استراحت می‌باشد. انعطاف سطحی دارد و به حمایت از وضعیت بدن می‌پردازد.

تشک پارمیس مدل نامبر 2، دو طرف پددار

 •  شباهت ساختاری به تشک پارمیس طبی فنری نامبر 1 دارد. با این تفاوت که پد دو طرفه، راحتی سطحی آن را افزوده است. این ساختار خواص طبی و درمانی آن را بیشتر نموده است. یکی از بهترین محصولات با خاصیت درمانی و ممانعت کنندگی از دردهای بدنی، همین نمونه می‌باشد.

تشک طبی فنری ارتوپدیک، مناسب برای موقت

 •  در ساختار این نمونه، ترکیب فنر و اسفنج نمونه‌ای راحت ساخته است. اما یک تفاوت شایع با سایر موارد این مجموعه دارد. سازه فنری ارتوپدیک تقویت نشده است. یعنی با کمک اسفنج مقاوم سازی نشده است. دوام کم‌تری دارد.

تشک پارمیس طبی الترا ارتوپدیک

 تشک الترا ارتوپدیک، نرم و راحت

 •  اگر یک نمونه طبی، نرم، راحت و ارزان می‌خواهید، نگران نباشید. تشک پارمیس طبی الترا ارتوپدیک برای شما طراحی شده است. از نظر ساختار، با مدل های قبلی تفاوت چندانی ندارد. فقط در ساختار خود به نسبت آن ها دارای متریال کم‌تری است. روی این بستر خواب می‌توانید استراحتی به دور از بدن درد داشته باشید. یک نمونه کاملا اقتصادی و درمانی است.

تشک پارمیس طبی و فنری مدل هپی اسلیپ

 •  در ساختار این نمونه، ترکیبی از فنر و ریباند به چشم می‌خورد. خوابیدن روی آن برای افرادی با وزن بالا مناسب است. یک نمونه طبی بوده که ویژگی های درمانی در آن به چشم می‌خورد.

تشک پارمیس طبی انواع ساختار و متریال را در طراحی به کار برده است. اما همگی آن ها در جهت داشتن خوابی بدون درد بهینه شده اند. برخی کاملا طبی و برخی طبی فنری بودند. اما اگر در خواب با بدن درد مواجه هستید، هر کدام از این موارد می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

جمع بندی

تشک پارمیس طبی انواع گوناگونی داشت. در این جا به معرفی این انواع و تنوع ساختاری آن ها پرداخته شد. این تنوع زیاد نشان دهنده توجه این برند تولیدی به داشتن خواب راحت مصرف کننده است. در این بین سعی نموده است تا انواع سلایق را نیز پوشش دهند. بدن درد به واسطه خستگی های روزانه و داشتن بستری نامناسب است. اما این موارد معرفی شده می‌تواند بعد از بیداری انرژی شما را چند برابر کند. پس اگر به دنبال استراحت با کیفیت و بدون مزاحمت درد هستید، این نمونه ها را ارزیابی کنید. ببینید وزن، بودجه و سلیقه شما با کدام تطابق دارد. در نهایت دست به انتخاب زده و مناسب‌ترین گزینه را برگزینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.