راهنمای خرید تشک

چرا باید تشک لاتکس بخریم؟!

چرا باید تشک لاتکس بخریم

چرا باید تشک لاتکس بخریم؟ انواع آن کدام است؟ همانطور که میدانید، داشتن برنامه‌های بی وقفه در طول روز، منجر به کاهش انرژی، کاهش کارایی مغز و بدن می‌شود. پس انتخاب مناسب در خرید تشک ، که فرد بتواند استراحت کند و ریکاوری ذهنی انجام دهد بسیار ضروری است. خواب برای کمک به عملکرد صحیح دارای اهمیت بسیاری میباشد. با استراحت کردن ذهن خسته و مشغول خود را آرام کرده‌ایم تا انرژی خود را بازیابی کند. اگر برای شما هم پیش آمده که از بد خوابی یا بی خوابی رنج میبرید؛ بهتر است با کالای خواب قدیمی خود خداحافظی کرده و یک تشک لاتکس جدید را خریداری کنید.

این محصول محبوبیت زیادی بین اکثریت افراد بدست آورده ‌که به همین دلیل، به بررسی دلایل محبوبیت و چرایی خرید خواهیم پرداخت.همچنین قبل از خرید تشک اسایش لاتکس میتوانید این مقاله را بخوانید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزایا، ویژگی‌ها، نحوه مراقبت و … همراه این بخش از اتاق من باشید. تمام تلاش خود را کردیم تا هرگونه تردید در انتخاب تشک لاتکس را از شما دور کنیم. لازم به ذکر است که این محصولات، زیست تخریب پذیر هستند و نسبت به رغیب‌های مصنوعی خود، ماندگاری بالایی دارند. همچنین دوام، ثبات، عمر طولانی از مهم ترین دلایل انتخاب آن است. به همین دلیل افراد زیادی آنها را برای خواب بر میگزینند.

انواع تشک های لاتکس کدام است ؟

  • تشک لاتکس مسافرتی:

میتوان گفت یک سوم افرادی که لاتکس را خریده‌اند، نسبت به خرید نمونه مسافرتی آن نیز اقدام کردند. این محصول به خاطر داشتن یک ماده انعطاف پذیر، بدون اینکه فشاری بر روی شانه و باسن ایجاد کند؛ پشتیبانی کاملی برای مصرف کننده بوجود می‌آورد. تشک‌های لاتکس انحراف طبیعی بدن را پشتیبانی می‌کند تا درد را از بین ببرد.

  • تشک لاتکس اتاق خواب:

این محصول برای افرادی که به بوی شیمیایی حساسیت دارند بسیار توصیه می‌شود. مسلما مدل های آبی و فنری، حرکت را از یک سمت به سمت دیگر منتقل میکنند، پس هنگام غلت زدن یک زوج، زوج دیگر آنرا احساس میکند. اما این تشک‌ها با فناوری جدید هرگونه مزاحمت را از زوجین دور می‌کند و خوابی راحت را برای هر دو به ارمغان می‌آورد.

  • تشک لاتکس دو رویه:

این محصولات را میتوان با دو سطح کاملا متفاوت سفارش داد یعنی سطح قابل تنظیمی برای مشتریان ایجاد میکند. مدل‌هایی که با لایه های بدون چسب تنظیم شدند که این فرصت را میدهد هنگام فرسایش یک لایه، از لایه جایگزین استفاده کنند. هنگام پردازش یک سری سوراخ، برای تنظیم خواب و جریان هوا به این کالا افزوده میشود.

مواد اولیه آنها از کجا تامین میشود؟

مواد اولیه این تشک‌ها با محیط زیست سازگارند که با روشی که اجازه دهند درختان تا زمان قطع رشد کنند از مزارع بدست می‌آید. تشک لاتکس در  مقایسه با سایر برندها بالاترین رتبه را کسب کرده و بیشترین جستجو از سمت افراد را دارد‌.

 

 

تشک لاتکس

۵ دلیل مهم برای خرید تشک لاتکس

چرا خرید این محصول اهمیت دارد؟ دلایلی که برای خرید این محصول وجود دارد از سایر برندها بیشتر است. شاید استفاده از این نام برای دستکش را بیشتر شنیده باشید. اما سالهاست که از آن برای ساخت بالش و سایر وسایل خواب بکار میگیرند. ما خواهان وسایل باکیفیت هستیم پس به سمت محصولات طبیعی تر میرویم. ۵ دلیل قانع کننده وجود دارد که در ادامه به آن میپردازیم. ماده‌ای طبیعی که از شیره درخت میباشد و قابلیت انعطاف و ضد آلرژیک دارد. دو روش وجود دارد که شیره را به کف لاتکس تبدیل کنند: Dunlop و Talalay که هر دو برای فرایند ساخت استفاده میشود. این فرایند ویژگی کمی متفاوت به محصول نهایی خود میدهد.

۱. بادوام ترین ماده‌ای که در تشک خواهد یافت لاتکس است.

وقتی انواع تشک های لاتکس را میبینید، متوجه ضمانت ۲۵ ساله آن همراه با پشتیبانی خواهید شد. همین دلیلی بر استاندارد بودن آن است. لاتکس با گذر زمان، نرم میشود اما مثل مموری فوم بعد از ۷ الی ۸ سال فشرده نمیشود. افرادی را دیده‌ایم که با گذشت ۲۰ سال همچنان از خرید خود راضی هستند چراکه خاصیت ضد حساسیت نیز دارد. در تشک لاتکس هرچه تراکم بیشتر باشد ماندگاری افزایش مییابد. این محصولات از جذب گرد و غبار، کپک و عوامل بیماری زا جلوگیری و عمر تشک را افزایش می‌دهد.

۲. تسکین درد کمر و داشتن خوابی راحت با استفاده از این محصول.

لاتکس از شیره یک درخت تهیه میشود که به طور طبیعی دارای حس تند و فنری است. لاتکس سریع به وزن شما پاسخ میدهد، که بلافاصله احساس تسکین فشار خواهید کرد. البته شما این فرو رفتن را احساس نخواهید کرد. تشک لاتکس موقعیت ستون فقرات شما را به بهترین شکل قرار میدهد؛ البته که دارای انواع مختلفی از استحکام است. بدون اینکه به سطح سخت، متوسط و نرم آن توجه کنید قادر خواهید بود که یک تشک متناسب با سلایق و ویژگی جسمانی خود تهیه کنید.

۳. از بین بردن گرما توسط لاتکس به صورت طبیعی و غیرارادی.

بدون نیاز به اینکه راجب تولیدات لاتکس خیلی فنی باشید، باید یک ساختار باز در داخل تشک تداعی شده باشد. به عبارت دیگر، تشک لاتکس  دارای کانال تهویه به صورت طبیعی میباشد. بدین صورت که گرما را از بدن شما خارج  توسط تشک به بیرون رانده میشود. پس خوابی راحت در طی شبانه روز خواهید داشت. سایر تشک‌ها همچون مموری فوم نیاز به افزودن مواد اضافی بمانند ژل یا مس به کف آنها متکی هستند تا چنین آپشنی داشته باشند.

۴. تشک لاتکس ۱۰۰% و کاملا ارگانیک و طبیعی میباشد.

تنها انتخاب شما برای ۱۰۰% طبیعی بودن، لاتکس است اما برخی از تشک‌های فومی از مواد شیمیایی ساخته شده‌اند. برخی از محصولات ترکیبی از لاتکس طبیعی و مصنوعی هستند. اما باید توجه داشته باشید چنین محصولاتی ارزان تر و طول عمر کمتری نسبت به حالت طبیعی خواهند داشت. همچنین دیده شده که کمتر کسی از تولید کنندگان، به اصول سخت گیرانه ارگانیک بودن محصولات خود توجه میکنند.

 

تشک لاتکس

۵. تشک لاتکس یک سرمایه گذاری مطمئن در آینده است.

این محصولات همیشه در صدر جدول و به عنوان کالای لوکس شناسایی می‌شوند. با ایجاد بازارهای آنلاین دیگر کمتر شاهد تشک های بسیار با کیفیت هستیم. به خاطر وجود کیفیت، دوام، مواد طبیعی میتوان به این محصولات به عنوان یک سرمایه‌گذاری مطمئن دانست؛ چرا که همواره سلامتی ما را نیز تضمین میکنند.

لاتکس انتخابی برای دوستداران سلامتی به حساب می‌آید‌!؟

فنر هایی که در تشک کویل فنر وجود دارد، تابش الکترومغناطیسی موجود در آن را تقویت میکند. این ویژگی باعث شده است که این محصول همراه با فنر، محبوبیت بالایی در میان علاقه مندان به سلامتی داشته باشد. تشک های لاتکس در برابر گرد و غبار، آتش و کپک بسیار مقاوم هستند. از ویژگی ضد آلرژی بودن نیز پیروی میکنند که عوامل بیماری زا را کاهش میدهد بدون اینکه فرد مصرف کننده دچار آسیب شود. سایر محصولات خواب به خاطر بکارگیری مواد شیمیایی، بیماری های همچون سمیت ایمنی، سرطان و … را به مرور زمان ایجاد خواهد کرد. در صورتی که تشک لاتکس همچنین مشکلی را به وجود نخواهد آورد.

در پایان محصولات لاتکس متوجه شدیم که …

ساختار طبیعی سلول آزاد در لاتکس گردش خوب هوا را فراهم میسازد. بنابراین، این محصولات خواب، می‌توانند در مناطق و کشور های گرمسیری مثل هند و شمال ایران که آب و هوای مرطوب دارند سازگار باشند. گردش هوا در این محصولات به رعایت بهداشت نیز کمک میکند. زیرا اجازه تعرق به شکل طولانی مدت را نمیدهد‌. در اتاق من خرید چنین محصولی پیشنهاد میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *