راهنمای خرید تشک

تشک پارمیس بهتره یا رویا ؟

پارمیس بهتره یا رویا (تشک)

خرید تشک مناسب برای استراحت، مقوله ای گیجکننده است. ما در این جا بررسی می‌کنیم که تشک پارمیس بهتره یا رویا. انواع مدل های بستر خواب از انواع تولیدی ها به فروش می‌رسند. انتخاب از بین این موارد متنوع و زیاد ممکن است فرد را سردرگم کند. خیلی از افراد نمی دانند چه نوع بستری برای خواب آن ها مناسب است. خیلی ها هم نوع تشک خود را انتخاب کرده اند، اما نمی دانند از چه برندی بخرند.

برندهای ایرانی و تولید کنندگان داخلی در زمینه تولید محصولات خواب و تشک کم نیستند. البته تعداد معدودی از آن ها سابقه، کیفیت و اعتبار کافی دارند. رویا و پارمیس دو شرکت قدیمی و با سابقه در این زمینه محسوب می‌شوند. تشک پارمیس بهتره یا رویا؟ هر دو برندهایی موفق و شناخته شده هستند. اما آیا می‌توان یکی را بر دیگری برتری داد؟ در ادامه، این دو تولید کننده در قیاس با هم قرار می‌گیرند.

برند موفق ایرانی

شاید این سوال پیش بیاید یک تشک و یک برند خوب بر چه اساسی انتخاب می‌شود. چگونه متوجه شویم که تشک پارمیس بهتره یا رویا ؟ ما به برندی موفق و معتبر می‌گوییم که در تولیدات خود موارد زیر را گنجانده باشد:

 • متریال و مواد به کار رفته در ساختار تشک را از نمونه های مرغوب و به روز استفاده کند.
 • محصولی با کیفیت و دارای استحکام ساختاری تولید نموده باشد.
 • ساختاری اصولی و استاندارد در جهت خواب راحت و آرام طراحی کرده باشد.
 • محصول خود را گارانتی کرده و خیال خریدار را از بابت کیفیت راحت نماید.
 • تنوع ساختاری و انواع سایز استاندارد را داشته باشد. در این صورت پوشش دهی عالی به سلایق و انتخاب های گوناگون می‌دهد.
 • قیمت مناسب و متناسبی با محصول در نظر گرفته باشند.

این موارد توسط سازندگان مختلف به میزان کم و زیاد مورد توجه قرار می‌گیرد. برخی یک مورد را بیشتر مورد توجه قرار داده و در جهت آن هدفمند شده اند. بنابراین باید دید کدام برند همه این موارد را حتی به میزان کم رعایت می‌کند. در نهایت، رسیدن به سوال تشک پارمیس بهتره یا رویا ؟ سخت نخواهد بود.

چند سال تشک رویا و پارمیس سابقه دارند ؟

برندهای موفق، سال ها از فعالیت شان می‌گذرد. در طی این سال های متمادی توانسته‌اند عیار خود را به اثبات برسانند. پس به نوعی امتحان پس داده اند. یک تولیدی با سابقه نسبت به یک شرکت جدید به طور حتم شناخته شده‌تر می‌باشد. تشک پارمیس و رویا هر دو از سابقه ای طولانی در زمینه تولید تشک و کالای خواب برخوردارند. نزدیک به 40 سال است که در کنار تولید، به عنوان رقیب در عرصه محصولات داخلی فعالیت دارند. پس از این نظر نمی توان گفت تشک پارمیس بهتره یا رویا ؟ هر دو در جهت رقابت با نمونه های جهانی در تکاپو هستند. سابقه ای مشخص و عملکردی حرفه ای دارند.

تشک مناسب خواب کدام است ؟

دو تولید کننده پارمیس و رویا در بازار کالای خواب ، هدفی برای خرید تشک مناسب هستند. این که برای این اقدام و خرید، تشک پارمیس بهتره یا رویا ؟ نیازمند دقت و تعیین هدف خرید دارند. تنوع، اولین چیزی است که با دیدن محصولات این دو مجموعه می‌توان برداشت نمود. انواع بستر با انواع ساختار را طراحی و تولید می‌کنند.

تشک رویا

تشک رویا سه سری اصلی تولید دارد. این سه سری شامل تشک رویا اولترا، تشک رویا مدیکال و تشک رویا بونل هستند. اما هر سری چندین مدل مختلف را به خود اختصاص می‌دهد. در همگی آن ها پارچه سه لایه گردباف صد درصد پنبه ای وجود دارد. سیستم تهویه و چهارچوب مستحکم از ویژگی های عمومی آن هاست. ضمن این که همگی دارای ضمانت نامه معتبر از تولید کننده خود هستند. اولترا محصولی طبی با ساختار فنر منفصل است. بونل یک نمونه فنری با بهره گیری از شبکه فنر متصل می‌باشد. اما اگر مدلی طبی، سفت و بدون فنر می‌خواهید انواع مدل مدیکال موجود است. پس همه مدل بستر خواب را در بین محصولات خود گنجانده است. ظاهری تمیز، فاقد حساسیت و با کیفیت نیز برایشان در نظر گرفته است. اگر هدف شما خرید تشک مناسب دارای کیفیت و ماندگاری است، گزینه معقولی است. در رقابت این دو و پرسش تشک پارمیس بهتره یا رویا ؟ رویا حرف های زیادی برای گفتن دارد.

پارمیس بهتره یا رویا (تشک)

تشک پارمیس

تشک پارمیس دیگر تولید کننده انواع محصولات خواب است. در این جا دسته بندی تشک ها همانند شرکت رویا نیست. هر کدام اسم خاصی دارند. بنابراین طبقه بندی محصولات در آن از نظر نظم به پای رویا نمی رسد. اما تنوع ساختاری بی نظیری را در این مجموعه می‌توان یافت. انواع فنری، طبی فنری و طبی اسفنجی را به خود اختصاص داده است. در کنار اسکلت و ساختار فنی درونی روی جلوه بصری و ظاهری محصول کار کرده اند. پوشش و روکش بیرونی آن ها مجهز به نقوش برجسته و منظم است. حتی گاهی رنگ و طرح های زیبایی بر آن زده می‌شود. البته بهره بردن از این زیبایی به شرط استفاده نکردن از روکش تشک می‌باشد. بنابراین در کنار کیفیت درونی سعی کرده‌اند نمونه ای مناسب فضا سازی ایجاد کنند. از این نظر کاملا مشخص شده که تشک پارمیس بهتره یا رویا ؟ ظاهر محصولات پارمیس اتاق خواب شما را دگرگون می‌کند.

پارمیس بهتره یا رویا (تشک)

تشک پارمیس بهتره یا رویا ؟

برند رویا، خود کارخانجات صنعتی تولید مواد اولیه دارد. بنابراین هر آن چه که برای تولید تشک های متنوع خود لازم دارد خود می‌سازد. به نوعی به درجه خودکفایی صنعتی رسیده است. از همین بابت است که کیفیت کاری بالایی دارد. پارمیس نیز بخشی از متریال خود را می‌سازد. البته قیمت محصولات رویا بسیار مناسب است. زیرا لزومی به خرید مواد مورد نیاز خود ندارد. پس هزینه ای بابت واردات و هزینه های افزوده نمی پردازد.  قیمت تمام شده تولید تشک کم تر و قیمت نهایی فروش نیز کم‌تر می‌شود. حالا نظرتان چیست؟؟ تشک پارمیس بهتره یا رویا؟؟ پارمیس کیفیت تولید بسیار بالایی دارد. اکثر خریداران از محصولات آن راضی بوده و خواب آرامی دارند.

مقایسه دو برند

اگر بخواهید از بین تشک پارمیس و رویا یکی را برگزینید،  کدام یک انتخاب شماست؟ به عقیده انتخاب گر شما، تشک پارمیس بهتره یا رویا ؟؟؟ کیفیت تولید و تنوع ساختاری در هر دو مجموعه سر لوحه کار است. اما رویا توانسته با استفاده از خودکفایی در مواد اولیه و تجهیزات پیشرفته، بخش اعظم بازار را بگیرد. پس نقطه قوت و تمرکز آن بر این بخش است. اما پارمیس بر بخش بصری و جلوه ظاهری محصولات نیز دقت نموده است. از نظر قیمت، تشک رویا در سطحی مناسب تر قرار دارد.

کلام آخر

عقیده مصرف کنندگان و خریداران در پاسخ به سوال تشک پارمیس بهتره یا رویا ؟ فرق دارد. یکی کیفیت خوب می‌خواهد. دیگری ظاهر و زیبایی را مد نظر دارد. حال آن که عده ای به دنبال قیمتی مناسب هستند. خوشبختانه رویا می‌تواند این خواسته ها را پوشش دهد. پارمیس نیز برند با کیفیت و خوبی است. اما متاسفانه از نظر اقتصادی و قیمت در سطحی بالا قرار دارند.

یک فکر در مورد “تشک پارمیس بهتره یا رویا ؟

 1. امیر گفت:

  تشک پارمیس بسیار بی کیفیت و با گارنتی بسیار ضعیف میباشد.

  1. admin گفت:

   تشک پارمیس مانند هر برند معتبر دیگه ای مدل های مختلفی داره که با توجه به بودجه خودتون میتوانید انتخاب مناسب تری داشته باشید

 2. ناشناس گفت:

  با سلام من میخوام تشک خودم رو عوض کنم….تشک رویا بونل دو خریده بودم که متاسفانه به دستم آسیب زده…باعث کشیدگی آرنجهام شده…الان واقعا نمیدونم چی بگیرم…تصمیم گرفتم برم خوشخواب رو تست کنم….به نظرتون خوشخواب خوبه یا رویا بهتره؟البته پارمیس هم مدنظرم بود اما با این حرفتون نظرم عوض شد…رویا هم به قدری آسیب زده که میترسم دوباره برم سراغش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.