راهنمای خرید تشک

تشک فول طبی رویال چطور است؟

تشک فول طبی رویال خوبه؟؟؟

زمینه و بستر استراحت در میزان کیفیت خواب با تشک فول طبی رویال اثر گذار است. خواب آرام یا آشفته می‌تواند با خرید تشک مرتبط باشد. از دید پزشکان و متخصصان، افراد مبتلا به بدن درد بهتر است از یک بستر سفت استفاده کنند. تشک طبی، سطحی سفت دارد. اما مگر ساختار این محصولات چگونه است که دارای سختی هستند.

حضور اسفنج و فوم بدون هیچ گونه فنری، یک تشک طبی یا تمام طبی خلق می‌کند. این تشک رویال به دلیل نبود فنر و سازه نرم کننده، دارای درجه سختی متوسط رو به بالا است. سخت ترین بسترها را در میان این نمونه ها می‌توانید بیابید. رویال، تولید کننده معتبر محصولات خواب است. آیا این گروه برای خوابیدن مناسب هستند؟ آیا تشک فول طبی رویال خوبه؟ این مباحث بهانه‌ای می‌شود تا به ادامه مطلب برویم. پس با ما در اتاق من همراه باشید.

تشک فول طبی رویال

ساختار درونی یک تشک را در نظر بگیرید. انواع لایه های اسفنجی با تراکم یا دانسیته های گوناگون می‌بینید. ساختار درونی به صورت لایه لایه روی هم چیده شده است. هر لایه متعلق به یک نوع اسفنج با وزن و تراکم به خصوص خود می‌باشد. حتی گاهی فوم یا مموری فوم در این بین به کار می‌برند. آن چه که در این جا مهم است عدم حضور فنر و سازه فلزی بین لایه هاست. سیستم فنر بندی، نرمی یک تشک را بیشتر می‌کند.

در حالی که یک محصول طبی و تمام طبی دارای درجه سختی بالاتری است. به محصولی با چنین ساختاری یعنی ( تشک فول طبی رویال ) یک تشک فول طبی گفته می‌شود. یادتان باشد استفاده از اسفنج های سنگین، متراکم و فشرده مثل ریباند سختی سطحی را بیشتر می‌کند. اسفنج با دانسیته کم تر و ضخامت پایین تر تشک، نیز درجه سختی را پایین می‌آورد.

یکی از سازندگان محصولات خواب طبی، تشک رویال می‌باشد. این شرکت با برند رویا کاملا فرق دارد. برخی این دو را یکی می‌دانند. در صورتی که این گونه نیست. رویال در زمینه تولید انواع تشک فعالیت دارد. نمونه های طبی و فول طبی متنوعی نیز تولید می‌نماید.

متاسفانه پیدایش نمونه های مشابه و جعلی از این گروه دردسر ساز شده است. به همین جهت این برند معتبر و با سابقه به هر کدام از محصولات خود شماره سریال خاصی اختصاص داده است. با این عمل از نمونه های تقلبی قابل تفکیک و تشخیص شده اند. انواع مدل تشک فول طبی رویال موجود است. ساختاری مشابه آن چه که توضیح داده شد برایشان صادق است.

تشک فول طبی رویال خوبه؟؟؟

مزایای تشک فول طبی رویال

آیا تشک فول طبی رویال خوبه؟؟ این سوال ممکن است در ذهن برخی به خصوص خریداران پیش بیاید. پسوند طبی اضافه شده به عنوان نشان دهنده مزایای عملکردی و طبی محصول است. اما چه مزایایی را می‌توان به این نمونه اختصاص داد. به خصوص این که تحت پوشش یکی از بهترین برندهای ایرانی ساخته و عرضه می‌شود. در این جا مزایای اصلی و مهم آن عنوان می‌شود.

  • اسفنج ساختاری آن عامل اصلی طبی کننده است. زیرا این متریال باعث تقسیم وزن و فشار بر روی کل سطح می‌شود. به نوعی به کنترل وزن فرد خواب مرتبط است. با این توزیع فشار، سنگینی از روی یک نقطه خاص و متمرکز برداشته می‌شود. به تبع آن نیروی عکس العمل سطح بستر که بر بدن وارد خواهد شد، نیز کم‌تر می‌شود. عدم فشار بر بدن از سنگینی جسمانی می‌کاهد. کاملا واضح است که جسمی سبک و آسوده خاطر برای فرد خواهیم داشت. خوابی سبک، راحت و آرام در پی دارد.
  • تشک فول طبی رویال نمونه‌ای طبی و درمانی است. زیرا از بروز بدن درد و گرفتگی عضلات تا حدودی ممانعت می‌نماید.
  • اسفنج ماده‌ای با انعطاف و ارتجاعیت سطحی است. بنابراین فشار کافی قادر به فشردن سطح آن است. به عبارتی، قادر به حمایت و پشتیبانی از جسم فرد خوابیده می‌باشد.
  • تشک تمام طبی رویال از کیفیت خوب و تضمینی برخوردار است. در انواع گوناگون با درجه سختی متنوع عرضه می‌شود. بنابراین نمونه‌ای است که در انواع مدل برای انواع سلیقه ها موجود است.
  • گارانتی کیفیت دارد. با اطمینان و خیالی آسوده می‌توان اقدام به خرید آن نمود. در صورت بروز مشکل به راحتی می‌توانید از برگه ضمانت نامه استفاده کنید. زیرا سازنده ایرانی بوده و در دسترس است.

تشک فول طبی رویال برای چه کسانی مناسب است؟

اما آیا تشک فول طبی رویال را هر کسی بخواهد می‌تواند استفاده کند؟ جواب منفی است. این نمونه برای افراد خاصی ساخته شده است. در وهله اول مختص بزرگسالان و افرادی دارای وزن متوسط و رو به بالا است. بنابراین کودکان و نوجوانان به دلیل وزن کم نمی توانند از آن استفاده کنند. بستر این گروه سنی پایین باید نرم تر باشد تا بتوانند فشار سطحی کافی ایجاد کنند. افرادی که دیسک کمر دارند و از درد های بدنی یا گرفتگی ماهیچه ها رنج می‌برند.

این افراد برای داشتن خوابی آرام می‌توانند از این نمونه استفاده کنند. البته هم چنان گفته می‌شود که وزن و درجه سختی باید متناسب باشد. در مشخصات محصول، محدوده وزنی قابل تحمل عنوان می‌شود. یعنی فقط در این محدوده عملکرد طبی دارد. البته برخی افراد ذاتا تشک سخت را می‌پسندند و با آن احساس راحتی می‌کنند.

تشک فول طبی رویال خوبه؟؟؟

انواع تشک فول طبی رویال

  1. تشک طبی رویال مدل پدیسان هسته‌ای از پلی اتیلن و سفت دارد. دو رویه آن کمی نرم تر است. به خصوص یک طرف که از پد اسفنجی نرمی بهره برده است. دو رویه متفاوت و سطحی با درجه نسبتا سفت است. پوششی ضد حساسیت دارد.
  2. تشک طبی رویال مدل مدیکال از فوم تزریقی سرد بهره می‌برد. متریالی بسیار مقاوم که تحمل اوزان بالا را دارد. برای رفع کمردرد و مشکلات ستون فقرات مناسب است.
  3. تشک طبی رویال مدل مدیفوم در هسته خود 16 سانت پلی اتیلن دارد. ضخامتی کم تر از پدیسان دارد. نسبتا سفت بوده و درجه سختی رو به نرمی دارد.
  4. تشک رویال مدل ارتوپدیک نمونه‌ای مناسب برای خواب بدون درد بدنی است. لایه های از اسفنج متراکم با دانسیته گوناگون دارد. با کیفیت و مرغوب است. شرایط بهینه‌ای برای قرار گیری صحیح وضعیت جسمانی رقم می‌زند. آناتومی بدن به شکلی اصولی صورت می‌گیرد.

کلام آخر

تشک هایی با خاصیت طبی و درمانی نمونه هایی بسیار گوناگون دارند. یک نمونه از آن تحت عنوان تمام طبی یا فول طبی شناخته می‌شود. برای درمان دیسک و گودی کمر و سایر دردهای مرتبط کارآمد هستند. به واسطه سختی خود، دوام خوبی هم دارند. برند رویال انواع آن را در کیفیتی مثال زدنی عرضه می‌کند. در پایان می‌توان گفت که تشک فول طبی رویال خوبه. البته به وزن و سلیقه خود در خرید توجه کنید. چه بسا ممکن است شما عادت به خوابیدن روی بستر سخت را نداشته باشید. آن چه که حس راحتی برایتان به همراه دارد، بهترین نمونه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.