راهنمای خرید تشک

مقایسه تشک رویا مدیکال 3 با رویال فول طبی

مقایسه تشک رویا مدیکال 3 با رویال فول طبی

تصور کنید می‌خواهید بخوابید. اما با وجود بدن درد، کمر درد و حتی گرفتگی بدن خیلی سخت است. خوابی نا آرام و بی کیفیت دارید. نه تنها درد بلکه در اثر نداشتن استراحت کافی، دچار خستگی و بی حالی نیز هستید. برای انجام کارهای خود انرژی کافی ندارید. تولید کنندگان محصولات تشک سال هاست ایده‌ای را در این زمینه پیاده کرده‌اند. تشک طبی در جهت حذف این مشکل طراحی شده است. رویا و رویال دو برند مختلف و تولید کننده بسترهای خواب هستند. یکی از تولیدات شرکت رویا نمونه مدیکال 3 است. این محصول به نوعی طبی بوده که می‌خواهیم آن را با محصول فول طبی رویال قیاس کنیم. هر دو در واقع یک خاصیت را در خود می پرورانند. در این مقاله مقایسه تشک رویا مدیکال 3 با رویال فول طبی را متوجه خواهید شد کدام یک بهتر خواهد بود.

تشکی طبی یا تمام طبی

یک محصول طبی از هر نوع وسیله‌ای که باشد، بدن را در شرایط نرمال و اصولی خود قرار می‌دهد. بستر خواب وقتی پسوند طبی را می‌گیرد که در این جهت ساماندهی شود. در ساختار یک تشک طبی، فقط اسفنج و فوم را می‌بینید. در این جا دیگر خبری از فنر در انواع گوناگون آن نیست. دیگر خبری از فلز در درون بستر خواب نیست. تماما از اسفنج در لایه های گوناگون، با ضخامت متنوع و در تراکم های مختص به خود هستند.

معمولا سخت‌ترین سطح خواب را در بین این گروه از بسترهای خواب می‌بینید. البته به اندازه کافی انعطاف هم دارند. ضمن این که به واسطه حضور اسفنج، در کنترل نمودن وزن و پخش فشار روی سطح نقش دارند. این ویژگی ها در هر نمونه‌ای از این محصول یافت می‌شود. این کیفیت و نوع لایه بندی است که تفاوت حاصل نموده است. در ادامه شاهد مقایسه تشک رویا مدیکال 3 با رویال فول طبی می‌شوید.

تشک رویا مدیکال 3

تشک رویا گروهی از بسترهای خواب را دارد که به آن ها مدیکال می‌گویند. به کلمه مدیکال کمی بیشتر فکر کنید. این کلمه چه معنا و مفهومی را تداعی می‌کند؟ در واقع واژه‌ای انگلیسی در معنای درمانی و طبی است. مدیکال چند نمونه مختلف دارد. مدیکال 3 ساختاری از انواع اسفنج با دانسیته مختلف به همراه ریباند دارد. ریباند یک ماده اسفنجی بسیار متراکم، فشرده و دارای وزن بالا است. این بخش در مرکز قرار داشته و لایه هایی از اسفنج با دانسیته ضعیف‌تر در دو طرف آن قرار دارد. در این جا به یک محصول قرینه بر می‌خوریم. ضخامت 22 سانتی متری دارد. کل سطح بیرونی توسط پارچه سه لایه گردباف پوشش داده شده است. محصولات رویا از نظر کیفیت، اصالت و قیمت در جایگاه خوب و مطمئنی هستند. ضمن این که این نمونه به مدت 5 سال گارانتی دارد. در قسمت های بعدی قرار است مقایسه تشک رویا مدیکال 3 با رویال فول طبی را بررسی کنیم. با ما در اتاق من همراه باشید.

تشک رویا مدیکال 3 یا رویال فول طبی

تشک رویال فول طبی

تشک رویال برندی موفق در کنار سایر تولید کننده ها است. تشک های طبی و فول طبی متنوعی تولید می‌کند. در یک نمونه از آن تحت عنوان فول ارتوپدیک به ساختاری منحصر به فرد می‌رسیم.  اسفنج فشرده، ترموفلت، ترموباند، فول و فریمی مقاوم دارد. ضخامت آن تقریبا 23 سانتی متر است. فنر و ساختار فنری در آن نیست. پس به دنبال آن نباشید. البته نمی‌توان گفت نمونه‌ای فاقد فلز است. زیرا فریم فلزی از مفتول های مقاومی دارد. از پارچه سه لایه گردباف از نوع ترک برای پوشش آن استفاده شده است. برای نداشتن حساسیت، لایه‌ای از الیاف پلی استر دارد. 50 ماه ضمانت نامه کیفیتی دریافت کرده است. بنابراین با اعتماد به کیفیت آن و با اعتقاد به دوام محصول می‌توان این نمونه را داشت. ضمن این که بدن را در شرایطی مطلوب و آناتومی صحیحی قرار می‌دهد. در قسمت بعدی قرار است در مقایسه تشک رویا مدیکال 3 و 4 یکی را انتخاب کنیم. با ما همراه باشید.

رویا مدیکال 3 یا رویال فول طبی

اگر قرار باشد در مقایسه تشک رویا مدیکال 3 و رویال فول طبی یکی را برگزینید، انتخابتان کدام است؟؟؟ در بین این دو نمونه، یکسری تشابهات و یکسری اختلافات ساختاری است. این که کدام بهتر از دیگری است، موضوعی شخصی و در گرو این ویژگی هاست. هر کس باید خود تعیین کند کدام یک برای او بهتر است.

مدیکال 3 یا رویال فول طبی (تشابه ها)

مدیکال 3 از شرکت رویا و تشک رویال فول طبی هر دو از اعتبار و کیفیت مطلوبی برخوردارند. اگر بخواهید به دنبال بهترین برند ها باشید، نام رویا و رویال را در بین آن ها می‌بینید.  این دو نمونه ساختاری درمانی با خواص طبی دارند. در هر دو، این ویژگی طبی کننده، هدفی است که محصول در آن جهت طراحی شده است. پس در خواب خود روی این دو دچار کمر درد، دیسک کمر و گرفتگی بخش های مختلف نمی‌شوید. هر دو از نظر ضخامت و ارتفاع در یک سطح قرار گرفته اند. متریال سازنده آن ها دارای کیفیت بالایی است. ضمن این که سازندگان این دو، محصولات خود را تا مدت مشخصی ضمانت نموده اند. هر دو برای ایجاد وضعیت صحیح جسمانی به کار می‌روند. هر دو بدن را در شرایط خوابی مناسب قرار می‌دهند.

تشک رویا مدیکال 3 یا رویال فول طبی

مدیکال 3 یا رویال فول طبی (تفاوت ها)

مقایسه تشک رویا مدیکال 3 با رویال فول طبی یک سری تفاوت های ساختاری و عملکردی دارند. این دو محصول در نگاه اول شاید چندان فرقی نداشته باشند. هر دو برای خواب راحت طراحی شده اند. اما درجه سختی آن ها، قیمت و کیفیت شان با هم فرق دارد. درجه سختی آن ها تابع میزان اسفنج و دانسیته آن هاست. لایه بندی آن ها نیز فرق دارد. ضمن این که هر کدام متعلق به برندی متفاوت هستند.

به طور معمول رویا محصولاتی با کیفیت تر و ارزان تر را ارائه می‌دهد. در حالی که برند رویال از سابقه کاری و کیفیت تولیدی کم تری برخوردار است. مدت گارانتی آن ها نیز متفاوت است. مدیکال 60 ماه و فول طبی رویال 50 ماه ضمانت شده اند. به نظر نمی‌رسد تفاوت های سنگین و بزرگی بین آن ها باشد. اما همین تفاوت ناچیز در نرمی و درجه سختی، باعث تفاوت در راحتی خواب فرد شده است.

بالاخره تشک رویا مدیکال 3 یا رویال فول طبی …

مقایسه تشک رویا مدیکال 3 با رویال فول طبی، کمی سخت می‌شود. تشک های طبی ساختارهایی بسیار متنوع دارند. ویژگی اصلی ایجاد تفاوت در آن ها، میزان سختی و انعطاف سطحی است. درجه سختی کم و زیاد تعیین می‌کند بدن یک فرد روی کدام بهتر منطبق بشود. به نظر می‌رسد فول ارتوپدیک کمی سفت تر باشد. هر محصولی محدوده وزنی مطابق با خود را ذکر می‌کند. هدف از مناسب ترین گزینه داشتن خوابی آرام بدون آشفتگی و دردسرهای معلوم است. پس خواص طبی برای محقق شدن این موضوع کمک کننده است. برای هر کس ممکن است یک یا هر دو و گاها هیچ کدام آن ها مناسب نباشد. در تعیین بهترین شرایط مصرف کننده را نادیده نگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.