راهنمای خرید تشک

خواص تشک رویال مدیکال برای کمر درد و دیسک کمر

خواص تشک رویال مدیکال

یکی از چند برند مطرح و موفق در زمینه محصولات خواب و تشک رویال می‌باشد. این شرکت، کیفیت کاری خود را در طی چندین سال تولید خود به معرض نمایش گذاشته است. کادر حرفه‌ای این مجموعه توانمند در جهت رفاه و آسایش استراحت محصول ارائه می‌کنند. اکثر محصولات آن برای درمان دردهای بدنی در حین خوابیدن مناسب است. به طور مثال، تشک رویال مدیکال 1 برای کمر درد و دیسک کمر طراحی و ساخته شده است. در ادامه به خواص تشک رویال مدیکال می‌پردازیم.

یک بستر طبی که برای گروهی از افراد جای مناسبی برای خوابیدن فراهم می‌کند. گاهی داشتن درد در نقطه ای از بدن مانع از خواب راحت می‌شود. اما مگر ساختار این محصول چیست که به آن برچسب طبی زده‌اند؟ خواص درمانی خود را از چه متریالی گرفته است؟ آیا این نمونه درمانی برای همه افراد مناسب است؟؟؟ در ادامه، ضمن تشریح این سوالات با محصول معرفی شده آشنا می‌شویم.

خواص طبی تشک های مدیکال

تشک رویال مدیکال 2 نمونه ای بستر با خواص طبی است. در بطن آن دو نوع اسفنج حضور دارد. اسفنج با تراکم 40 کیلوگرمی که در دو نوع ضخامت متفاوت استفاده شده است. یک لایه 14 سانتی و لایه ای 2 سانتی متری که در کنار هم قرار گرفته‌اند. از وزن و تراکم این دو، سفتی و سختی محصول کاملا محسوس است. اما این پایان ماجرا نیست. در درون این محصول در دو طرف از لایه ترموفلت 1800 گرمی بهره برده اند. الیاف پلی استر 400 گرمی تکمیل کننده این ساختار درونی است.

به طور کلی این متریال در کنار هم سطحی سخت و سفت می‌سازند. درجه سختی رو به بالا دارد. اما همه این موارد در کنار هم به کنترل وزن فرد خواب کمک می‌کنند. کنترل وزن منجر به داشتن خوابی راحت و آرام می‌گردد. بنابراین معلوم است که این اثر از اعمال درد و فشار بر روی قسمت های مختلف بدن ممانعت می‌نماید. در نهایت می‌توان گفت یک ویژگی مهم آن داشتن خواص طبی است. چیزی که برای درمان و پیشگیری از کمر درد و دیسک کمر مناسب است. اما چگونه صورت می‌گیرد؟

درمان کمر درد و دیسک کمر

یکی از دردهای بدنی شایع در هنگام خواب نامناسب، کمر درد و دیسک کمر است. قوس کمر و ستون مهره ها بایستی در راستا و وضعیت مطلوبی قرار بگیرند. اگر جای قرارگیری آن ها صحیح نباشد، فشار و در نهایت درد بروز می‌کند. خواص تشک رویال مدیکال به گونه ای طراحی شده است که به آناتومی صحیح بدنی کمک می‌نماید. در حقیقت، سطح بستری مناسب برای خوابیدن می‌باشد. خواب و استراحت بر روی آن با توجه به موارد زیر باکیفیت می‌شود.

تشک رویال مدیکال برای کمر درد و دیسک کمر

متریال درونی ترکیبی از اسفنج، فوم و الیاف است. این موارد در کنار هم سطحی نسبتا سخت را می‌سازند. یکی از خصلت های این مواد، تقسیم وزن فرد خواب روی سطح است. با پخش شدن این فشار، نیروی وارد شده بر بدن از سمت سطح به حداقل می‌رسد. نبود فشار بر بدن به معنای عدم سنگینی بدن است. به طور حتم سبکی جسمانی در جهت راحتی و آرامش خواب است.

سطح این محصول گود و فرو رفته نمی شود. وجود این این ویژگی به معنای افراط در درجه سختی است. پس بیش از حد سفت یا بیش از حد نرم نیست. در واقع با درجه 6 تا 7 در حد متوسطی سفت است. فرو رفتن سطحی به جسم فرد اجازه نمی دهد که در وضعیت صحیحی قرار بگیرد. رویال مدیکال فرو نمی رود. به قرار گیری ستون فقرات در راستای درست کمک می‌کند. بنابراین دیگر شاهد کمر درد و دیسک کمر نخواهیم بود.

جلوگیری از کمر درد در تشک رویال مدیکال

در هنگام خواب نقاط فرو رفته و یا گود بدن به کمک سطح خواب پوشش داده می‌شوند. با این اتفاق تمام بخش های بدن در یک راستا بوده و در تماس با تشک قرار می‌گیرند. این موضوع خود از بروز درد و اعمال فشار ممانعت می‌کند.

گفتن یک نکته در این جا خالی از لطف نیست. پارچه پوششی و رویه تشک رویال مدیکال از جنسی فاقد آلرژی و ضد حساسیت است. نمونه ای آنتی باکتریال که سبب بروز مشکلات پوستی نمی شود. خارش، جوش های ریز پوستی و قرمزی پوست در اثر آن رخ نمی دهد. ضمن این که از دمای متعادل سطحی نیز برخوردار است. بنابراین در این جهت نیز موانع خواب آشفته را از میان بر می‌دارد.

تشک رویال مدیکال

تا این جا متوجه شدیم که خواص تشک رویال مدیکال برای خوابی به دور از بدن درد سودمند است. می‌تواند از بروز کمر درد و دیسک کمر تا حدودی جلوگیری نماید. ضمن این که در کاهش این دردها نیز نقش بسزایی دارد. اما یک موضوع مهم در این جا مطرح می‌شود. آیا این نمونه برای همه افراد این خواص را به نمایش می‌گذارد؟ آیا همگان می‌توانند با داشتن آن امیدوار باشند که بدون دردهای بدنی به خواب بروند؟

برای تشک های طبی دانستن یک نکته ضرورت دارد. درجه سختی آن ها محدوده وزنی خاصی را پوشش می‌دهد. در این محدوده می‌توان شاهد عملکرد طبی و خاصیت درمانی آن ها بود. خواص تشک رویال مدیکال برای کمردرد و دیسک کمر مناسب است به شرط آن که با وزن فرد هماهنگ باشد. معمولا وزن های بالا در محدوده 100 کیلوگرم می‌توانند از آن استفاده نمایند. اگر وزن کم تر باشد بدن قادر به اعمال فشار سطحی و داشتن وضعیت صحیح بدنی نیست. اگر وزن خیلی بیشتر باشد سبب ایجاد گودی و فرورفتگی زیاد شده و باز هم مشکل ایجاد می‌شود.

البته در این جا باید گفت که طرز خوابیدن و میزان راحتی فرد موثر است. برخی افراد ذاتا از بستر سخت خوششان نمی آید. این افراد در هنگام خواب نیز با این نوع سطح احساس راحتی نمی‌کنند.

تشک رویال مدیکال برای کمر درد و دیسک کمر

کلام آخر

خواص تشک رویال مدیکال صرف نظر از خصلت درمانی و مطالب گفته شده، بسیار با کیفیت است. این کیفیت را در ابتدای خرید می‌توان از گارانتی 6 ساله آن دریافت کرد. بنابراین خیالتان از دوام و کارکرد مطلوب آن راحت باشد. در صورت بروز مشکل قابل رفع و تعویض هستند. تا مدت ها می‌تواند به خوبی برایتان کار کند.  ضخامت این محصول حدود 24 سانتی متر است.  نمونه ای بود که تماما از اسفنج ساخته شده است. هیچ گونه فنر و سازه فنری در درون آن به کار نبرده اند. استحکام و دوام قابل توجهی دارد.

با توجه به مطالب گفته شده، خواص تشک رویال مدیکال برای کمر درد و دیسک کمر مناسب است. پیشگیری، درمان و کاهش دردهای بدنی را آن هم با ساختاری تمام اسفنجی ارائه می‌دهد. سطحی سفت و حمایت کننده برای جسم فرد خواب دارد. از قیمتی مناسب و کیفیتی مطلوب برخوردار است. آرامش را به استراحت شما هدیه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.