راهنمای خرید تشک

بهترین تشک برای درمان دیسک کمر و کمر درد

بهترین تشک برای درمان دیسک کمر و کمر درد

برخی افراد به طور عادی و به دلایل مختلف با کمر درد یا دیسک کمر دست و پنجه نرم می‌کنند و به دنیال بهترین تشک برای درمان دیسک کمر هستند. اما برخی دیگر از افراد به دلیل شرایط نامناسب خواب و استراحت به این عارضه ها مبتلا می‌شوند. هر دو گروه، خواب ناکافی و ناآرامی را تجربه میکنند. یک بستر مناسب و دارای خاصیت طبی، می‌تواند این دردها را به حداقل برساند. البته گاهی افراد برای یک خواب فوق العاده و پیشگیری از دردهای بدنی به سراغ بستر طبی می روند.

در ادامه، ده مدل از بهترین تشک ها برای درمان دیسک کمر و کمر درد ارائه می‌شود. این موارد در حیطه تشک های فول طبی و طبی فنری می‌گنجند. که همه آن‌ها را می‌توانید از فروشگاه اتاق من خریداری کنید.

بهترین تشک برای درمان دیسک کمر

بهترین تشک طبی برای درمان دیسک کمر

تشک های تمام طبی و بدون فنر بهترین انتخاب برای افراد با کمر درد می‌باشد. یک سری تشک های طبی فنری سفت هم هستند که در ادامه این مقاله معرفی شدند.

افرادی که دیسک کمر دارند معمولا باید روی زمین یا تشکی با درجه سفتی بالا بخوابند . یک سری از تشک ها هم برای این منظور تولید می‌شوند و سفتی بسیار زیادی دارند که هر کسی علاقه به آن ندارد . اگر قصد خرید تشک دو نفره دارید قطعا از نفر دوم بپرسید که با سفت بودن تشک مشکلی نداشته باشند. اگر مشکلی نباشد این تشک‌ها مدت‌ها شما را راضی نگه می‌دارند

قیمت تشک طبی برای دیسک کمر بسیار متفاوت است اما بهترین تشک طبی برای دیسک کمر تنها به سلیقه‌ی شما بستگی دارد و میتواند از 7 میلیون تا 15 میلیون تومان برای سایز دو نفره مختلف باشه

تولید کنندگان تشک های طبی

برندهای با سابقه و معتبر زیادی در زمینه محصولات خواب فعالیت می‌نمایند. برندهای پارمیس، خوشخواب، رویا، رویال، اسایش و ویستر محصولاتی باکیفیت دارند. هر کدام از این تولید کننده‌ها، انواع بستر خواب را طراحی می‌کنند. در این بین، نمونه های فول طبی و طبی نفری بیشترین آمار را به خود اختصاص می‌دهد. امروزه طیف وسیعی از افراد، از محصولات طبی استقبال می‌کنند. به طور مسلم، همه دوست دارند خوابی راحت و آسوده داشته باشند. با ما باشید تا با بهترین تشک ها برای درمان دیسک کمر و کمر درد آشنا شوید.

1. تشک طبی فنری رویال مدل اسلیپ دریم

اگر به دنبال بهترین تشک برای درمان دیسک کمر و کمر درد هستید، تشک رویال اسلیپ دریم ترکیبی سودمند می باشد. دو فناوری مدرن و دارای خاصیت طبی، در این محصول به کار رفته‌اند. فنرهای پاکتی یا منفصل و مموری فوم دو ساختار طبی کننده آن هستند. این مدل بسیار با کیفیت بوده و بیش از 10 سال برای شما عمر می‌کند. نرمی مناسب داشته و سبب خوابی آرام می‌شود. مدلی تهیه شده در نهایت کیفیت همراه با ارزش خرید بالاست.

2. تشک طبی فنری ویژه پارمیس مدل یوروتاچ

یکی از بسترهای خواب تمام طبی و مدیکال، تشک پارمیس یوروتاچ است. این محصول در دو سطح خود از دو نوع اسفنج سبک و سنگین استفاده کرده است. ریباند 120 کیلویی در یک طرف و نمونه رولی سبک در طرف دیگر است. بنابراین در دو طرف دارای دو درجه سختی است. هر دو طرف با کنترل وزن باعث عملکرد طبی شده‌اند. بر حسب سلیقه، افراد می‌توانند یک سطح را برای استراحت برگزینند. جزو بهترین تشک ها برای درمان دیسک کمر و کمر درد می‌باشد.

3. تشک طبی فنری ویستر مدل آوین نوین

برند ویستر از جمله برندهای تولید کننده بسترهای خواب طبی است. انواع این محصولات را با ساختارهایی متفاوت طراحی و عرضه می نماید. فنرهای منفصل با ساختاری مجزا در مرکز قرار دارد. در دو طرف آن اسفنج با تراکم هایی مختلف واقع شده است. سطحی که از بروز دردهای کمر و ناحیه ستون فقرات جلوگیری می نماید. 7 سال ضمانت نامه آن نشان از دوام و کیفیت محصول است.

4. تشک تمام طبی رویا مدل مدیکال

محصولات تمام طبی یکی از نمونه هایی است که  با کمک آن با دیسک کمر روبرو نمی شوید. از بهترین تشک ها برای درمان دیسک کمر و کمر درد می باشد. دردهای مختلف بدن به خصوص کمر درد قابل درمان می باشد. برند رویا 4 نوع از تشک های مدل مدیکال را طراحی کرده است. هسته های مرکزی و لایه های اطراف از جنس اسفنج هستند. میزان تحمل پذیری، دوام ساختاری، طول عمر و گارانتی متفاوتی دارند.

5. تشک طبی فنری خوشخواب مدل  کامفورت

مدل کامفورت، تشک طبی فنری و جز بهترین تشک ها برای درمان دیسک کمر و کمر درد است. فنرهای مرکزی این مجموعه از نوع باز و متصل است. نمونه فنر متصل در کنار ساختار اسفنجی، محصولی بسیار جذاب ایجاد کرده است. در اطراف این سازه فلزی، انواع اسفنج با لایه بندی خاصی قرار گرفته اند. شرایط مناسب بدنی را برای استراحت ایجاد می نماید. همه متریال از جنس هایی با کیفیت و سازگار با پوست بدن هستند.

6. تشک مموری فوم تمام طبی رویال مدل رمانتیک

نام رمانتیک برای این خاطر روی این نمونه است، که خوابی رویایی و رمانتیک را سبب می شود. اما مگر ساختار این نمونه چگونه است ؟؟ هسته مرکزی آن ریباند یا اسفنج فشرده می باشد. بخش ویژه در این ساختار، لایه ای با ضخامت 4 سانتی متری از فوم هوشمند است. در هنگام خواب با کمک این فوم، سطح بدن با بستر کاملا منطبق می شود. به همین خاطر در مجموعه بهترین تشک ها برای درمان دیسک کمر و کمر درد، می گنجد. از نظر ساخت و طراحی، بسیار مستحکم است.

7. تشک طبی فتری پارمیس مدل ارتوپدیک

یکی دیگر از بهترین تشک ها برای درمان دیسک کمر و کمر درد، مدل ارتوپدیک برند پارمیس است. فنر متصل در مرکز بوده و ترکیبی استاندارد از اسفنج رول و 30 کیلویی در اطراف آن است. ضخامت متوسط 25 سانتی متر و عمری کافی داراست. با عملکرد این ساختار، زمینه و بستری مناسب برای فرد خواب ایجاد می نماید.

کلام آخر

در این مطلب، بهترین تشک ها برای درمان دیسک کمر و کمر درد معرفی شدند. اگر حتی هیچ کدام از این دردها را ندارید، باز در انتخاب بستر خود دقت به کار ببندید. مطمئن باشید که این درد و بسترهای درمان کننده آن بر کیفیت فعالیت های شما اثر می گذارد. نمونه های طبی فنری و فول طبی در بازار کم نیستند. فقط باید از بابت کیفیت ساختاری آن اطمینان کسب نمایید. برای این کار حتما به سراغ برندهای معتبر و با سابقه بروید. این مراکز حتی برای راحتی خرید مصرف کننده خود، امکان خرید اینترنتی را فراهم کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.