راهنمای خرید تشک

آیا تشک رویا بونل 5 غیر استاندارد است؟

رویا بونل 5 ایا این تشک استاندارد هست یا نه

یک تشک غیر استاندارد باعث می‌شود خوابی آشفته و بی کیفیت اتفاق بیفتد. در واقع، یک چنین بستری از ساختاری نا مرغوب تهیه شده است. بنابراین، قادر نخواهد بود تا شرایط جسمانی مطلوبی برای فرد خواب رقم بزند. این نمونه از محصولات، کیفیتی بسیار پایین خواهند داشت.

تشک رویا بونل 5 یک نمونه تشک فنر متصل از مجموعه بونل تشک رویا است. این محصول ، تشکی مناسب و ارزان برای خرید می‌باشد. حالا لازم است یک سوال پرسیده شود. آیا تشک رویا بونل 5 غیر استاندارد است ؟؟ برند رویا برندی مشهور و با سابقه است. همه محصولات آن از اعتبار و استاندارد کافی برخوردارند. به نظر نمی رسد این نمونه خارج از حدود استاندارد باشد. در ادامه، ساختار این نمونه و نوع متریال آن ارزیابی می‌شود. از این طریق، استاندارد بودن یا نبودن آن تشخیص داده می‌شود.

ساختار تشک رویا بونل 5

ساختار تشک رویا بونل 5 از چند جز تشکیل شده است. این اجزا در کنار هم و هماهنگ با هم عمل می‌کنند. اگر این ساختار، استاندارد درستی نداشته باشد، عملکرد استانداردی نیز نخواهد داشت. در این جا، این ساختار بررسی می‌شود.

ساختار فنری غیر استاندارد از دوام و استحکام کافی برخوردار نیست. در واقع رشته های مفتولی ضعیف و شبکه‌ای نا همگون خواهد داشت. اسکلت فنر متصل تشک رویا بونل 5 از رشته های مفتولی مقاوم ساخته شده است. رشته هایی به قطر 2.2 میلی متر این شبکه را ساخته اند. یک شبکه متصل و به هم بافته با کیفیت، در مرکز این نمونه قرار گرفته است. این ساختار مطلوب، باعث عملکرد مناسب آن شده است. خاصیت انعطاف و ارتجاع این محصول به خاطر همین بخش است. این بستر خواب، یک تشک فنری است. پس مهم ترین بخش آن همین سازه است که به نحوی درست و اصولی ساخته شده است.

دومین متریال مهم در تشک رویا بونل 5، اسفنج در لایه هایی با دانسیته متفاوت می‌باشد. اما این لایه ها کجا و چگونه به کار می‌روند؟ لزوم استفاده از آن ها چیست؟ آیا این متریال از استاندارد محصول کاسته است؟؟ امتحان کنید و سعی کنید روی یک شبکه فنری بخوابید. آیا خواب راحتی خواهید داشت؟ اصلا دراز کشیدن روی این شبکه به سهولت صورت می‌گیرد؟ نه، به طور حتم این اتفاق ممکن نیست. اگر هم بشود بسیار نا متعادل خواهد بود. برای از بین بردن عدم تعادل، از لایه های اسفنجی در دو طرف ساختار فنری استفاده می‌شود. این لایه ها چگالی و دانسیته گوناگونی دارند. کیفیت مطلوبی داشته و کاملا وضعیت استانداردی رقم می‌زنند. اسفنج، لایه‌ای سفت است و نرمی و لغزندگی فنر را کم‌تر می‌کند. ضمن این که به تقسیم فشار و کنترل وزن کمک می‌نماید.

برای قرار گیری اصولی و درست اسفنج روی فنر، از ترموفلت استفاده کرده اند. این متریال، از جمله اقدامات مناسب حفاظت ساختاری است. اقدامی موثر که در جهت افزایش مقاومت ساختاری و درجه استاندارد محصول، برداشته شده است.

مقاومت ساختاری

یک تشک غیر استاندارد کیفیت کافی ندارد. یعنی به راحتی فرو رفته و گود می‌شود. پس لبه ها شکل و ساختار خود را به مرور از دست می‌دهند. در تشک رویا بونل 5، برای حفاظت از چارچوب کلی محصول، اقداماتی انجام شده است. فریم اطراف ساختار، از آن محافظت می‌نماید. در دیواره ها از فنرهای تقویتی استفاده شده است. بنابراین در این جا نیز سعی شده است ساختاری مستحکم و استاندارد داشته باشد. لایه ترموباند در درون این بستر خواب، یک لایه عایق در برابر حرارت و رطوبت است. اجازه نمی دهد ساختار درونی از این بابت صدمه‌ای ببیند. در داشتن دمای سطحی مناسب و تقسیم فشار سطحی، نیز نقش دارد.

رویا بونل 5 غیر استاندارد است ؟؟؟

رویه و روکش تشک رویا بونل 5

روکش یک تشک استاندارد بایستی به خوبی محصول را پوشش بدهد. نرمی و لطافت خوبی داشته باشد. خود رویه سبب خواب ناآرام نشود. به نظر می‌رسد این ویژگی ها در تشک رویا بونل 5 حضور دارند. رویه آن از یک پارچه نرم و لطیف پنبه‌ای است. این پارچه، نخی بوده و دمای مناسب سطحی نیز تولید می‌کند. الیاف ضد حساسیت در کنار این روکش ضد حساسیت، مناسب پوست های حساس است. دوخت گردباف با درزی پنهان دارد که نمی تواند آسیب و خراش پوستی ایجاد کند. از نظر رویه، کاملا استاندارد و مطلوب است. پیشنهاد ما به شما برای حفظ کیفیت تشک، محافظ تشک رویا هست که شما میتوانید از اتاق من با مزایا ویژه خریداری کنید.

درجه سختی تشک رویا بونل 5

تشک رویا بونل 5 یک بستر فنری محسوب می‌شود. لایه های اسفنجی موجود، از نرمی بیش از حد فنر کاسته است. اما باز هم درجه سختی این محصول، پایین و نرم می‌باشد. این درجه نرم، آن را برای افرادی با وزن پایین مناسب کرده است. بنابراین حالت استاندارد آن برای افرادی با وزن سبک می‌باشد. در این حالت، فرد هنگام استراحت به خوبی بر سطح دراز می‌کشد. بدن او متناسب با فرو رفتگی های خود با سطح عکس العمل نشان می‌دهد. به طور کلی، این افراد، می‌توانند وضعیت صحیحی  هنگام خواب داشته باشند. پس درد و گرفتگی از عوارض خواب روی آن نخواهد بود. زیرا بدن متحمل فشار و بار اضافی نمی شود و آناتومی صحیحی خواهد داشت.

عملکرد و اندازه تشک رویا بونل 5

اما آیا تشک رویا بونل 5 همیشه استاندارد است؟؟ جواب این سوال منفی می‌باشد. این که یک محصول با کیفیت، استاندارد هم عمل کند، به مصرف کننده مرتبط است. در واقع، اگر وزن فرد خیلی زیاد باشد، بر روی این بستر نرم، وضعیتی نادرست خواهد داشت. زیرا این بستر خواب، توان تحمل در برابر فشار خیلی زیاد را ندارد. وزن زیاد به طور حتم فشار بیشتری نیز بر سطح وارد می‌کند. بنابراین نخواهد توانست که مطابق فرورفتگی بدن بر سطح فرو رود. بلکه کل سطح را با هم فشار می‌دهد و به خوبی منطبق نمی شود. ضمن این که ضخامت این نمونه 19 سانتی متر بوده و برای افراد دارای وزن بالا نازک است. بنابراین عملکرد استاندارد آن برای وزن های پایین می‌باشد.

کیفیت تشک رویا بونل 5 در سطح معقول و مناسبی است. گارانتی 3 ساله آن نشان دهنده این مرغوبیت می‌باشد. بنابراین محصولی استاندارد و با دوام است که توسط سازنده ضمانت شده است. اگر برای برخی غیر استاندارد است به انتخاب نادرست خودشان بر می‌گردد.

کلام آخر

برند رویا شرکتی معتبر است که سالیان متمادی و طولانی است در عرصه محصولات خواب فعالیت دارد. بونل 5 بسیار با کیفیت بوده و برای محدوده وزنی خاصی طراحی شده است. سوال ابتدایی این مطلب این بود، آیا تشک رویا بونل 5 غیر استاندارد است؟؟ اصولا این محصول ساختار استانداردی داشته و اصولی ساخته شده است. اگر فرد سنگین وزنی از آن استفاده کند یعنی وزن غیر قابل قبولی بر سطح آن وارد کرده است. بنابراین نباید انتظار عملکرد درستی را از این سطح داشت.  به طور کلی و در نهایت، این محصول کاملا استاندارد است و سبب درد بدنی نمی شود. انتخابی بسیار مناسب برای افراد سبک می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.