راهنمای خرید روتختی

10 مدل پرطرفدار روتختی کودک و نوجوان

روتختی مدل السا انا دخترانه

روتختی مدل و طرح و رنگ گوناگونی دارد. طرح آن ها بسیار متنوع است. با توجه به سن، جنس و هر نوع دکوراسیونی پیدا می‌شوند. روتختی کودک و نوجوان، علاوه بر زیبایی و شادابی اتاق خواب، خصلت دیگری نیز دارد. سبب تقویت روحیه شده و در شکل گیری شخصیت کمک کننده است. این گروه سنی پایین، به شخصیت های محبوب کارتونی علاقمندند. به همین دلیل اغلب روی سرویس روتختی، شخصیت هایی آشنا به چشم می‌خورد. تناسب بین علاقه کودک و طرح روتختی، در افزایش روحیه او موثر است. حتی گاهی خوابی راحت و آرامی را نصیب او می‌نماید.

برترین طرح های روتختی کودک و نوجوان

برخی از آن ها بین تمام کودکان از محبوبیت بیشتری برخوردارند. در ادامه 10 طرح روتختی کودک و نوجوان معرفی می‌شود.

روتختی مدل تام و جری زرد رنگ یکنفره و کودک و نوجوان

1. روتختی مدل تام و جری، همه پسند

تام و جری از شخصیت های محبوب کارتونی جهانی است. این دو شخصیت برای همه بچه ها از محبوبیت برخوردار هستند. در این طرح، تام و جری روی لحاف طراحی شده اند. اشتیاق و علاقه بچه ها به این دو، اتاق خوابی باب میل برای آن ها می‌سازد. حتی از بابت این اشتیاق ایجاد شده، آرامش کافی برای استراحت نیز پیدا می‌کنند. روتختی مدل تام و جری علاوه بر جاذبه برای کودکان، محیطی شادی آور با حضور این محصول خلق می‌شود. این علاقه و جذابیت هم برای دختران و هم برای پسران است. البته این که از ثبوت رنگ و کیفیت خوب برخوردار باشد، باید مورد توجه قرار بگیرد.

روتختی تو و من از سری گوزل

2. طرح روتختی تو و من از سری گوزل

یک نمونه طرح پرطرفدار برای بچه ها، تو و من می‌باشد. در این طرح، دو خوک همراه با رنگ بندی صورتی و دیگر رنگ های شاد حضور دارند. این دو خوک با تصویر بندی با مزه و کارتونی، حسی فانتزی را در کودک خلق می‌کنند. رنگ بندی آن برای شادابی و طراوت اتاق کودک بسیار مناسب است. روتختی مدل تو و من ضمن افزایش روحیه کودک، محیطی سرشار از لطافت نیز خلق می‌کند.

روتختی مدل بارسلونا مسی

3.روتختی فوتبالی مدل بارسلونا مسی

پسرها به طرح های اسپرت و ورزشی علاقه زیادی دارند. در این میان طرح بارسلونا مسی از طرفداران و مشتاقان زیادی برخوردار است. روتختی مدل بارسلونا مسی، ذوق و هیجان را در پسران بر می‌انگیزد. تم رنگی سورمه‌ای داشته که متناسب با رنگ این تیم جهانی است. یک محیطی متناسب با روحیه فرزندتان در اتاق خوابش خلق می‌شود. به عبارتی، شخصیت و روحیه او در این فضا شکل می‌گیرد. بنابراین استفاده از سلایق و علایق او در انتخاب این محصول مهم می‌باشد.

روتختی طرح بره ناقلا

4. طرح روتختی بره ناقلا، مناسب کودکان

کارتون بره ناقلا برای کودکان و نوجوانان کارتونی مورد پسند و مورد علاقه است. به خصوص خود شخصیت اصلی این کارتون که بره‌ای کوچک و دوست داشتنی است. طراحان و تولید کنندگان، این کارتون را روی لحاف و اجزای مختلف سرویس روتختی آورده اند. کودکان و نوجوانان، بسیار آن را دوست داشته و آن را برای اتاق خواب خود می‌پسندند. مدت زمان زیادی از ورود روتختی مدل بره ناقلا به عرصه محصولات خواب نمی‌گذرد. اما طرح آن و رنگ بندی زیبایش افراد را مجذوب خود نموده است. در مدت زمان کوتاهی به نمونه‌ای پر فروش تبدیل شده است.

روتختی باب اسفنجی

5. روتختی باب اسفنجی، شخصیت محبوب

کارتون باب اسفنجی و دو شخصیت اصلی آن، محبوب ترین شخصیت های کارتونی هستند. این دو شخصیت در طرح های تکی و دوتایی روی روتختی ها زده می‌شوند. پاتریک و باب در انواع طرح ها حضور دارند. باب اسفنجی در ترکیب رنگی مختلفی روی لحاف ترسیم می‌شود. اتاقی مهیج و دوست داشتنی برای کودک و نوجوان خواهد بود. همان طور که کودک از کارتون باب اسفنجی لذت می‌برد. از روتختی مدل باب اسفنجی در اتاق خود نیز لذت می‌برد. میزان محبوبیت این طرح بین کودکان و نوجوانان زیاد است.

روتختی عصر یخبندان

6. مدل عصر یخبندان، برای نوجوان و کودک

عصر یخبندان از کارتون های مهیج برای نوجوانان، جوانان و حتی افراد بزرگسال است. شخصیت های محبوب آن روی محصولات مختلف حضور دارند. روتختی مدل عصر یخبندان نیز موجود می‌باشد. البته طرح عصر یخبندان برای نوجوانان طرفداران زیادی دارد. اما برای کودکان آن چنان پر طرفدار نیست. ولی به طور کلی یک محصولی همه پسند می‌باشد. روتختی مدل عصر یخبندان در رنگ های زیبا و روشن، کودکان را شیفته خود نموده است. عروسک های کارتونی این نمونه، تنوع زیادی دارند.

روتختی طرح مرد عنکبوتی

7. روتختی مرد عنکبوتی

شخصیت مرد عنکبوتی برای همه سنین دارای محبوبیت است. اما برای یک نوجوان پسر و محدوده سنی او اهمیت ویژه‌ای دارد. به طور حتم روتختی مدل مردعنکبوتی برای کودکان الهام گرفته از شخصیت محبوبشان است. کودکان با این شخصیت جهانی همزاد پنداری می‌کنند. بنابراین داشتن تصویری از این عنصر محبوب را برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب خود می‌پسندند. اسپایدرمن شخصیتی شناخته شده در کل جهان است و از محبوبیت عمومی برخوردار است. دلیل آن هم حضور این طرح پرطرفدار روی بسیاری از وسایل پسرانه و دخترانه است. پس به راحتی می‌توانید آن را در اتاق خواب ست و هماهنگ کنید.

8. طرح های دخترانه

یکی از نمونه های پرطرفدار، روتختی مدل دختران در محدوده سنی کودک و نوجوان است. گوزل انواع شخصیت های دخترانه مورد علاقه را روی محصولات خود خلق نموده است. دختران در سنین کودکی و نوجوانی، طرح و شکل عروسک های دخترانه کارتونی را می‌پسندند. باربی یکی از طرح های فوق العاده پر طرفدار است. البته شخصیت السا، راپونزل، دختر فندق شکن و شخصیت های مشابه را نیز بسیار دوست دارند. روتختی مدل سفید برفی، سیندرلا و زیبای خفته نیز در این محدوده قرار دارند. این شخصیت ها همگی از محبوبیت برخوردارند. یکی قدیمی تر و یکی جدیدتر است. اما همگی باعث القای احساس ذوق و شادی در کودک می‌شوند.

روتختی ماشینی مکویین

9. روتختی ماشینی، پسرانه‌ای جذاب

پسران از روتختی طرح ماشین بسیار استقبال می‌کنند. در این میان می‌توان به مک کویین، ماشین مسابقه کارتونی معروف اشاره کرد. ماشینی محبوب به رنگ قرمز که یکی از نمونه های پر طرفدار کودک و نوجوان است. البته نوجوانان به این طرح علاقه بیشتری نشان داده اند. طرح های ماشینی در بین پسران محبوب هستند، اما مک کویین طرحی پر جاذبه در بین آن هاست.

روتختی بن تن ، بن 10

10. روتختی بن تن

بن تن کارتونی قدیمی و البته بسیار محبوب است. از این علاقه بسیاری از تولید کنندگان الهام گرفته اند. روتختی مدل بن تن، یکی از این محصولات بی شمار است که نشانی از آن می‌گیرد. این نمونه بیشتر به سمت کودک و نوجوان پسر تمایل یافته است. هر چند یک طرح قدیمی است اما هم چنان دارای محبوبیت می‌باشد.

کلام آخر

روتختی مدل های مختلفی دارد و به عنوان پوشش دهنده تخت خواب، جزئی از مهم ترین وسایل اتاق خواب کودک و نوجوان است. بنابراین طرح و ترکیب رنگی آن بسیار مهم و مورد توجه می‌باشد. در حال و هوای اتاق و روحیه فرد، اثر گذار می‌باشد. در این جا 10 طرح از طرح های پرطرفدار روتختی کودک و نوجوان معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.