تماس با اتاق من

تماس با ما

تیم پشتیبانی اتاق من

تیم اتاق من در راستای خدمات رسانی بهتر به شما عزیزان گروه پشتیبانی فروشگاه آنلاین خود را فعال نموده است. هدف ما ارائه ی خدمات بهتر در راستای انتخاب مناسب شما عزیزان در خرید کالای خواب (خرید تشک، خرید روتختی، خرید حوله، خرید بالش) و طراحی دکوراسیون اتاق خواب می باشد. شما می توانید سفارشات، سوالات، پیشنهادات و نظرات خود را از طریق همین صفحه با ما در میان گذارید. تیم پشتیبانی اتاق من در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

راه های ارتباطی با اتاق من

اطلاعات تماس شما در جهت برقراری ارتباط بهتر، برای ثبت سفارش و پاسخ به سوالات شما می باشد. هدف اتاق من ارائه ی خدمات عالی در زمینه ی محصولات مربوط به کالای خواب می باشد. همچنین می توانید از طریق شماره تماس های همین بخش، با ما در ارتباط باشید. بخش پشتیبانی تمام سفارشات ثبت شده ی شما را بررسی و بعد از اطمینان از درستی سفارش انتخابی، آن ها را  برای شما ارسال می نماید. همه ی ما می دانیم که بیشترین زمان استراحت افراد و زمان خواب در اتاق خواب سپری می شود بنابراین باید بیشترین توجه را به انتخاب کالای خواب مناسب و طراحی دکوراسیون اتاق خواب نمود.

خدمات اتاق من

فروشگاه آنلاین اتاق من آماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد. شما می توانید محصولات مربوط به کالای خواب، اعم از تشک، روتختی، بالش و حوله را با تنوعی کامل از رنگ و طرح خریداری نمایید. همچنین می توانید در هر زمان برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. تیم اتاق من متشکل از تیم طراحی دکوراسیون داخلی می باشد تا شما بتوانید طراحی کامل اتاق خواب خود را در کنار خرید محصولات مربوط به کالای خواب با خیالی آسوده به ما بسپارید. برای استفاده از خدمات تیم طراحی می توانید فرم مربوطه این لینک را پر نمایید، تا در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته شود.

فرم تماس با اتاق من

    راه های دیگر برای تماس با اتاق من

    sales@otaghman.com
    info@otaghman.com
    otaghman.com